+371 67114284

Harmony Home nodod ekspluatācijā pirmo tiražējamā projekta māju

Harmony Home nodod ekspluatācijā pirmo tiražējamā projekta māju
Nekustamā īpašuma attīstītājs “Harmony Home” nodod ekspluatācijā pirmo tiražējamā projekta “Harmony“ ēku Ķeguma ielā, Teikā.
“Harmony Teika“ projektā ir viena četrstāvu ēka ar 48 dzīvokļiem – ar pusotru, trim un četrām istabām. Dzīvokļu platības ir no 41–86m2, ar pabeigtu iekšējo apdari un santehniku. Katram dzīvoklim ir lodžija ar atveramu stiklojumu, visās telpās panorāmas logi, individuāla rekuperācijas sistēma ar mitruma un siltuma atgūšanu un CO2 regulēšana, kā arī dzīvokļa cenā ietilpst mantu glabātuve.
“Šajā projektā ir apvienots vērtīgākais no “STATS grupas“ 30 gadus krātās pieredzes būvniecībā - esmu gandarīts par “Harmony Teika“ ēkas tehnisko pārbaužu rezultātiem, acīmredzami, tas ir svarīgi arī tiem 81% dzīvokļu saimniekiem, kuri jau ir iegādājušies dzīvokli “Harmony Teika” skaidro “STATS grupas“ dibinātājs Māris Alberts.
Ēkas celtniecībā izmantota Austrijā patentēta VST (paliekošo veidņu) tehnoloģija, kura paredz visu būvkonstrukciju izgatavošanu rūpnīcā Austrijā, ar precizitāti līdz milimetram, savukārt būvlaukumā veidņus samontē un piepilda ar betonu. Pēc Skandināvijā plaši izplatītās pieredzes, inženierkomunikācijas tiek montētas un iebetonētas nesošajās sienās un pārsegumos, kas veido monolītu izcilas kvalitātes ilgmūžīgu, izturīgu un energoefektīvu būvi.
“Harmony Teika“ izceļas ar īpaši augstu A+ klases energoefektivitāti – apkurei nepieciešamas vien 23 kWh/m2, kas nozīmē vidēji četras reizes zemākas apkures izmaksas kā vidēji Padomju laiku celtajos projektos. Ēkai ir veikta gaisa caurlaidības pārbaude saskaņā ar standartu LVS NE ISO 9972:2016, kuras laikā tiek noteikta ēkas hermētiskuma pakāpe un noskaidrota norobežojošo konstrukciju hermetizācijas darbu kvalitāte un ēkas gaisa caurlaidības rādītāji. Lai izturētu pārbaudi maksimālais pieļaujamais gaisa caurlaidības rādītājs nedrīkst pārsniegt 1,5 m3/(m2x h) - “Harmony Home“ saņēma 0,41 m3/(m2x h).
Visu dzīvokļu cenā ietilpst individuāla mantu glabātava ēkas pagrabstāvā, tāpat ir iespēja iegādāties virszemes autostāvvietu. Katra ēkas korpusa pagrabstāvā atradīsies koplietošanas novietne velosipēdiem, bērnu ratiņiem, vai sporta inventāram. Savukārt ērtu nokļūšanu no dzīvokļiem līdz pagrabstāvam nodrošinās plašie lifti, ar kuriem būs iespējams pārvietot pat lielgabarīta priekšmetus.
“Harmony Home“ ir uzsākusi projektēt un jau atrodas dažādās attīstības stadijās vēl 6 jauni dzīvokļu projekti Rīgā - Purvciemā, tuvajā Pārdaugavā un Jūrmalā. Kā arī “Harmony“ projekti tiek virzīti ārpus Latvijas robežām un tuvākajā laikā varēsim jau stāstīt par sasniegumiem Eiropā, informē Māris Alberts.
Raksta pilno versiju var aaplūkot: https://www.db.lv/zinas/harmony-home-nodod-ekspluatacija-pirmo-tirazejama-projekta-maju-511935
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Šampēterī-Pleskodālē

Izīrē dzīvokli Rīgā, Šampēterī-Pleskodālē
Lielirbes iela, 13. stāvs, 3 istabas, 90.00m2
850.00 EUR 9.44 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Riharda Vāgnera iela, 3. stāvs, 2 istabas, 68.00m2
1400.00 EUR 20.59 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Valdemāra iela, 7. stāvs, 4 istabas, 337.00m2
4800.00 EUR 14.24 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu