Būvkompānijai Velve jauns valdes priekšsēdētājs ar pieredzi RB Rail

Būvkompānijai Velve jauns valdes priekšsēdētājs ar pieredzi RB Rail
Būvkompānijas SIA "Velve" valdes struktūrā notikušas izmaiņas – no 4. marta uzņēmuma vadības komandai pievienojies Kaspars Rokens, kas turpmāk ieņems valdes priekšsēdētāja amatu.
K. Rokens ir energobūvniecības eksperts ar pieredzi starptautisku uzņēmumu vadībā. Iepriekš K. Rokens bijis AS "RB Rail" valdes loceklis un operacionālais direktors un bijis atbildīgs par transporta infrastruktūras projektēšanu un būvniecību.
Pirms tam darbojies kā SIA "Schneider Electric Latvia" valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma vadītājs Latvijā un Baltijā, kur viņa pārziņā bija elektroiekārtu ražošana un tirdzniecība un energoefektīvu risinājumu attīstība.
"Ceru ar savu darbu pavērt uzņēmumam jaunas attīstības iespējas modernizācijas, BIM sistēmas izmantošanas un dzelzceļa infrastruktūras apguves virzienā," pauž jaunais SIA "Velve" valdes priekšsēdētājs.
Līdzās SIA "Velve" jaunajam valdes priekšsēdētājam K. Rokenam darbu uzņēmuma vadībā turpinās valdes loceklis un tehniskais direktors Ivo Brālēns, kurš arī turpmāk būs atbildīgs par būvniecības un ražošanas attīstību. Savukārt līdzšinējais valdes loceklis Toms Reiziņš atstās SIA "Velve" valdi un atgriezīsies AS "MN Holding" finanšu direktora amatā, turpinās darbu, nodrošinot centralizētu holdinga uzņēmumu finanšu vadību. Tuvāko 2–3 mēnešu laikā T. Reiziņš turpinās būt par daļu no uzņēmuma vadības komandas, lai palīdzētu valdes priekšsēdētājam pilnvērtīgi uzsākt darbu.
"Velve" ir viens no būvniecības uzņēmumu grupas "MN Holding" uzņēmumiem.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/buvkompanijai-velve-jauns-valdes-priekssedetajs-ar-pieredzi-rb-rail-495264
Search
City Real Estate recommends
House for rent in Jurmala, Asari

House for rent in Jurmala, Asari
Kapu street, 2 floors, 6 rooms, 208.00m2
3000.00 EUR 14.42 EUR / m2

House for sale in Jurmala, Lielupe

House for sale in Jurmala, Lielupe
Vendu street, 3 floors, 8 rooms, 366.00m2
554800.00 EUR 1515.85 EUR / m2

House for sale in Jurmala, Majori

House for sale in Jurmala, Majori
Lienes street, 3 floors, 70 rooms, 5557.90m2
999000.00 EUR 179.74 EUR / m2

View all offers