+371 67114284

Pārdod dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Jāņa iela, 97.00m2, 267000.00 EUR

pdf

Apraksts
Fasādes māja, renovēta māja, viena kvadrātmetra apsaimniekošanas maksa mēnesī 0,39 EUR, labiekārtota apzaļumota teritorija, bruģēts piebraucamais ceļš, erkers, guļamistabu skaits 2 gab., istabas izolētas 2 gab., viesistaba, virtuve, griestu augstums 3,4 m, centrālā apkure, pilnā apdare, plastikāta stikla pakešu logi, jauna santehnika, parketa grīda, sanitārais mezgls apvienots, džakūzī vanna, iebūvēta virtuves iekārta, iebūvēti sienas skapji, dīvāns, divguļamā gulta, atpūtas krēsli, televizors, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, elektriskā plīts, cepeškrāsns, veļas mašīna, internets, slēgta kāpņu telpa, atbrīvots, stratēģiski izdevīga vieta, CITY REAL ESTATE ID - 516036
ID 516036
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Vecrīga
Iela Jāņa iela
Platība 97.00 m2
Stāvs 4 no 5
Istabas 3
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles ir mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 267000.00 EUR 2752.58 EUR / m2
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 1. stāvs, 2 istabas, 84.23m2
800.00 EUR 9.5 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2
375345.00 EUR 3595.26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu