+371 67114284

Pērc dzīvokli un «dāvanā» saņem sievu!

www.apollo.lv
Pērc dzīvokli un «dāvanā» saņem sievu!
«Apollo», [email protected]
06.08.2009

Kāda Pekinas NĪ kompānija «Jin Tai Cheng» saviem neprecētajiem klientiem sola palīdzēt atrast otru pusīti ar noteikumu, ja tie pie viņiem iegādāsies mājokli, raksta http://www.realty.ru atsaucoties uz ķīniešu portālu «Danwei», kas skaido, ka attīstītājs nolēmis ar šādu mārketinga triku piesaistīt pircēju uzmanību jaunajam dzīvojamajam kompleksam «Ekoloģiskais līcis».

««Jin Tai Cheng» piedāvā potenciālajiem pircējiem «randiņus» ar meitenēm, kas kompānijā strādā par menedžerēm un sola, ka gadījumā, ja pāris apprecēsies, tam pūrā tiks dāvāti 60 tūkstoši Ķīnas juaņu,» vēstī portāls.

Portāls piebilst, ka attīstītājs vienlaikus «nošauj vēl vienu zaķi», piesaistot darbā pārdošanas menedžeres - meitenēm tiek piedāvāti 8% no pārdotā dzīvokļa summas, turklāt paveras iespēja tikt pie bagāta vīra.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/articles/175337

Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Pulkveža Brieža iela, 6. stāvs, 5 istabas, 232.00m2
1700.00 EUR 7.33 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 2. stāvs, 4 istabas, 145.00m2
2000.00 EUR 13.79 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
3000.00 EUR 13.04 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu