+371 67114284

Pārdota slavenā gangstera Ala Kapones muiža

www.apollo.lv
Pārdota slavenā gangstera Ala Kapones muiža
«Apollo», [email protected]
09.10.2009

Muiža Viskonsīnas štatā, kas iepriekš piederēja slavenajam Čikāgas gangsterim Alfonso Gabrielam Kaponem, kas plašāk pazīstams kā Als Kapone, izsolē pārdota par 2,6 miljoniem dolāru, ziņo aģentūra «Associated Press».
165 hektāru lielā zemes gabala jaunais īpašnieks ir «Chippewa Valley Bank», kas iepriekš Kapones muižu un zemi atņēma tās bijušajam īpašniekam, kas nespēja tikt galā ar kredītparādiem. Bankas pārstāvji bija vienīgie izsoles dalībnieki, bet pati izsole ilga tikai 5 minūtes. Iepriekš tika ziņots, ka izsoles rīkotāji gaida ne mazāk kā 10 zemes gabala pircēju pretendentus.

Als Kapone, kura nelikumīgo darījumu sarakstā ir gan alkohola kontrabanda, azartspēļu bizness un sutenerisms, tika uzskatīts par vienu no pagājušā gadsimta divdesmito gadu ietekmīgākajiem gangsteriem tā sauktā «sausā likuma» laikā ASV. Pēc laikabiedru stāstiem, īpašumam Viskonsīnā bijusi liela nozīme aizliegtā alkohola izplatīšanas shēmā - uz ezera, kas atrodas muižas teritorijā, nosēdās privātie helikopteri ar nelegālo alkoholu, ko vēlāk sūtīja pārdošanai uz Čikāgu.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/articles/181865

Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Marijas iela, 6. stāvs, 3 istabas, 74.00m2
850.00 EUR 11.49 EUR / m2

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā

Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā
13. janvāra iela, 1. stāvs, 5 istabas, 267.90m2
210000.00 EUR 783.87 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Miesnieku iela, 1. stāvs, 4 istabas, 192.00m2
4992.00 EUR 26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu