Pāvilostas SPA viesnīcas attīstītāja maksātnespējas prasījums noraidīts

Pāvilostas SPA viesnīcas attīstītāja maksātnespējas prasījums noraidīts
Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 9.janvārī atzinusi SIA "Kuldīgas Būvserviss" prasījumu pēc SIA "Aviao" maksātnespējas par nepamatotu un to noraidījusi, liecina Db.lv rīcībā esošais tiesas spriedums.
Db.lv pērn decembrī ziņoja, ka tiesa pieņēma SIA "Kuldīgas būvserviss" pieteikumu par SIA "Aviao" maksātnespējas procesa pasludināšanu.
SIA "Aviao" attīstītā "SPA Hotel Otto" būvniecība Dzintaru ielā Pāvilostā notiek kopš 2018.gada augusta.
Noklausoties lietas dalībnieku paskaidrojumus un izvērtējot rakstveida pierādījumus, tiesa atzinusi, ka SIA "Kuldīgas būvserviss" pieteikums ir noraidāms turpmāk norādīto apsvērumu dēļ.
Tāpat tiesa uzlikusi SIA "Kuldīgas būvserviss" par pienākumu apmaksāt SIA "Aviao" tiesāšanās izdevumus, kas radušies, atspēkojot šo nepamatoto maksātnespējas pieprasījumu. Tiesa savā lēmumā norāda, ka SIA "Aviao" rīcībā esošie finansu līdzekļi vairākkārtīgi pārsniedz SIA "Kuldīgas Būvserviss" prasījuma apmērus, un ka pušu starpā esošais strīds nav risināms ar līdzīgām metodēm.
SIA "Aviao" valdes priekšsēdētājs Jurģis Sedlenieks informē, ka uzņēmums attīsta OTTO Hotel & Sun, kurš savas durvis Pāvilostas vēsturiskajā centrā vērs šogad. Četrzvaigžņu viesnīcā būs 24 numuriņi, kurus projektējušas arhitektes Rasa Kleina un Agnese Blaubārde, kā arī restorāns.
Informācija "Lursoft" datu bāzē liecina, ka pērn aprīlī Pāvilostā reģistrēts jauns uzņēmums SIA “Otto Hotel Pavilosta”, kura apmaksātais pamatkapitāls ir 10 tūkstoši eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgā reģistrētā SIA “Aviao”, bet patiesā labuma guvēji ir Jurģis Sedlenieks un Aigars Jakovels.
SIA "Aviao" pamatkapitāls ir 420 000 eiro un tā dalībnieki ir SIA "Mafanikio" (33.33%) un SIA ""Aeronorte" (66.67%). Vairākuma daļu turētāja SIA "Aeronorte" vienīgais īpašnieks ir SPA Viesnīcas projekta vadītājs Jurģis Sedlenieks.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/pavilostas-spa-viesnicas-attistitaja-maksatnespejas-prasijums-noraidits-494328
Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают на короткий срок квартиру в Риге, Центре

Сдают на короткий срок квартиру в Риге, Центре
Улица Лачплеша, 3 этаж, 2 Комнаты, 36.00m2
50.00 EUR 1.39 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Пулквиежа Бриежа, 2 этаж, 4 Комнаты, 105.00m2
1000.00 EUR 9.52 EUR / m2

Сдают коммерческие помещения в Огрском районе, Огре

Сдают коммерческие помещения в Огрском районе, Огре
Проспект Малкалнес, 2 этаж, 1 Комнаты, 72.00m2
162.00 EUR 2.25 EUR / m2

Все предложения