Pārdod biznesu, lai sāktu jaunu

Pārdod biznesu, lai sāktu jaunu
Pēc divu gadu darbības, tiek pārdota vasaras kafejnīca "Cafe Palete" Vecāķos, liecina sludinājums sociālajā tīklā "Facebook".
Biznesa portālam "Db.lv" uzņēmuma īpašnieks Andrejs Sūrums pastāstīja, ka sezonālā kafejnīca tiek pārdota, jo viņam radusies nepieciešamība pēc finansējuma lielākiem projektiem. Viņš norādīja, ka divu gadu darbība bijusi veiksmīga, bez sarežģījumiem, bet ar visdažādākajiem pārbaudījumiem un spriedzes situācijām.
Visbiežākā kafejnīcas auditorija ir vecumā no 20 - 50 gadiem, 90% - krievvalodīgie iedzīvotāji. "Auditorijas tips ir budžeta ar īpašību, ka reti apmeklē restorānus ar viesmīļu apkalpošanu," paskaidroja A.Sūrums.
Kafejnīcas piedāvājumā 90% bijusi fastfood produkcija un šašliks.
Bizness tiek pārdots par 15 900 eiro.
"Pārdošanas cena tika noteikta, izanalizējot visu tuvāko konkurentu cenu politiku, aprēķinot labāko cenu piedāvājumu no mūsu puses," komentēja A.Sūrums. Viņaprāt, ieguldījumu var atpelnīt vienā sezonā. Pēc A. Sūruma stāstītā, sezonas reālā peļņa ir no 10 000 līdz 20 000 eiro.
"Kopējais vērtējums ir uzreiz skaidrs, visi zina un vienmēr tā būs, ka ēdināšanas bizness ir smags darbs un nepieciešams nepārtraukts enerģijas ieguldījums tā veiksmīgai darbībai," ēdināšanas nozari raksturo A.Sūrums.
Pārdodot kafejnīcu, uzņēmējs plāno īstenot lielākus projektus. "Protams, ēdināšanai nav atmests ar roku, šobrīd tiek realizēts restorāna projekts un vēl viens neliels fastfood projekts, kā arī plānos ir aplikācijas izstrāde, atrisinot ievērojamu problēmu Latvijā," atklāja A.Sūrums.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/pardod-biznesu-lai-saktu-jaunu-494297
Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Пулквиежа Бриежа, 3 этаж, 3 Комнаты, 80.00m2
650.00 EUR 8.13 EUR / m2

Продают квартиру в Лиепайском районе, Лиепая

Продают квартиру в Лиепайском районе, Лиепая
Улица Лэню, 5 этаж, 1 Комнаты, 43.00m2
11800.00 EUR 274.42 EUR / m2

Продают дом в Рижском районе, Саласпилсе

Продают дом в Рижском районе, Саласпилсе
Улица Аттэкас, 2 этажей, 4 Комнаты, 216.80m2
187000.00 EUR 862.55 EUR / m2

Все предложения