Lidl risinās piebraucamā ceļa problēmu Purvciemā

Lidl risinās piebraucamā ceļa problēmu Purvciemā
"Turpināsim risināt šo situāciju likumā noteiktajā kārtībā," tā tiesas lēmumu liegt būvēt piebraucamo ceļu veikalam Purvciemā komentē “Lidl” pārstāve Dana Hasana.
Viņa uzsver, ka visa būvniecības dokumentācija pirms darbu uzsākšanas tika saskaņota ar atbildīgajām pilsētas institūcijām. “Esam pārliecināti, ka tiks atrasts visām pusēm labvēlīgākais un drošākais risinājums,” piebilst D.Hasana.
Db.lv jau vēstīja, ka Administratīvā rajona tiesa 2.janvārī lēmusi par pirmšķietami prettiesisku atzīt tirdzniecības centra "Lidl" plānu teritorijā starp Dzelzavas ielas krustojumu ar Ilūkstes ielu un sabiedriskā transporta pieturvietu "Ilūkstes iela" būvēt piebraucamo ceļu veikalam.
Lēmums ir pārsūdzams un pieņemts pagaidu aizsardzības kārtībā līdz galīga sprieduma pieņemšanai, informē apkārtnes iedzīvotājs, būvniecības un vides tiesībās praktizējošs jurists un vides aktīvists Jānis Maulis.
Viņš skaidro, ka tiesā vērsies, jo viņaprāt, "Lidl" plānotais piebraucamā ceļa novietojums neatbilst Rīgas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem un apdraud apkārtējo iedzīvotāju tiesības dzīvot drošā vidē.
Jau ziņots, ka 2020.gadā, vienlaikus ar 55 miljonus eiro vērtā loģistikas centra atklāšanu Ulbrokas ielā, Latvijā plānots atvērt vismaz 10 «Lidl» veikalu.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/lidl-risinas-piebraucama-cela-problemu-purvciema-494293
Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Шампетерисе-Плескодале

Сдают квартиру в Риге, Шампетерисе-Плескодале
Улица Лиелирбес, 21 этаж, 3 Комнаты, 90.00m2
650.00 EUR 7.22 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Таллинас, 2 этаж, 4 Комнаты, 133.00m2
650.00 EUR 4.89 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Гану, 3 этаж, 3 Комнаты, 85.00m2
700.00 EUR 8.24 EUR / m2

Все предложения