Šlesera virzītais Pasta bankas projekts apstājies
Šlesera virzītais Pasta bankas projekts apstājies
Valdis Vikmanis
[email protected]
14.05.2009
Iestrēdzis bijušā satiksmes ministra Aināra Šlesera darbības laikā aktīvi bīdīts projekts — Latvijas pasta nodaļu nodošana apsaimniekošanā privātajam partnerim, kas tajās grasījās ierīkot veikala, bankas un pasta apvienojumu, ziņo Diena.
Līdz 10. aprīlim vajadzēja noslēgt pārejas līgumu, saskaņā ar kuru Mono daļu skaits palielinās līdz 90% apmaiņā pret 1.8 miljoniem latu. Mono, kas uzvarēja konkursā par pasta bankas izveidošanu, naudu esot sagādājis, bet varētu to izmantot citiem mērķiem, tādēļ lūdzis Satiksmes ministrijai skaidrību, kas būs tālāk.
«Mūs stāvoklis ļoti uztrauc,» teica nodaļu pārņemšanai izveidotā uzņēmuma Latvijas pasta nodaļu tīkls valdes priekšsēdētājs Einārs Vaivods. «Esam visu izdarījuši, stāvam uz līnijas un gaidām, kad kāds nospiedīs starta pogu.»
Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/a/2009/05/14/SHlesera_virzitais_Pasta_b2