+371 67114284

Rīgas dome pieņēmusi dāvinājumā no Maxima Latvija un Tineo zemes gabalu Priedaines ielā

Rīgas dome pieņēmusi dāvinājumā no Maxima Latvija un Tineo zemes gabalu Priedaines ielā

Lelde Petrāne, 2015. gada 31. jūlijs

Šodien, 31.jūlijā, Rīgas dome no uzņēmumiem SIA Tineo un SIA Maxima Latvija pieņēmusi dāvinājumā SIA Tineo piederošo zemes gabalu Priedaines ielā 20 Zolitūdes traģēdijas piemiņas vietas izveidei. Tikšanās laikā, kurā piedalījās iesaistīto pušu un biedrības Zolitūde 21.11. pārstāvji, tika parakstīts dāvinājuma līgums, informēja SIA Maxima Latvija pārstāvis Ivars Svilāns.

Maxima Latvija vadītāja Jeļena Kondrašova norāda: «Kā jau esam iepriekš minējuši, šajā vietā mēs neplānojam veikt komercdarbību. Mums ir svarīgi, lai šeit pēc iespējas ātrāk tiktu izveidota piemiņas vieta, un zemes dāvinājums ir mūsu ieguldījums tajā.» Viņa atzīmē, ka lēmumu par to, kā izskatīsies piemiņas vieta, jāpieņem cietušo un bojāgājušo tuviniekiem, kā arī Zolitūdes mikrorajona iedzīvotājiem.

Nekustamais īpašums Priedaines ielā 20 līdz šim bija divu uzņēmumu - Tineo un Homburg Zolitude - kopīpašums. 2012. gadā Tineo no Homburg Zolitude iegādājās 70% domājamo daļu no nekustamā īpašuma Priedaines ielā 20, kas sastāv no 1,03 hektāru liela zemes gabala un tirdzniecības centra. Darījuma summa bija 3,09 miljoni latu (vairāk nekā 4,3 miljoni eiro).

Tineo un Maxima Latvija ir uzņēmumi, kas savstarpēji saistīti ar to galveno akcionāru Neriusu Numaviču (Nerijus Numavičius). Citi īpašnieki, kam caur dažādiem holdingiem pieder Maxima Latvija akcijas, ir fiziskas personas, Lietuvas pilsoņi: Žilvins Marcinkevičs (Žilvinas Marcinkevičius), Mindaugs Marcinkevičs (Mindaugas Marcinkevičius), Igns Staškevičs (Ignas Staškevičius), Gintars Marcinkevičs (Gintaras Marcinkevičius), Mindaugs Bagdonavičs (Mindaugas Bagdonavičius), Vlads Numavičs (Vladas Numavičius).

Search
City Real Estate recommends
Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)

Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)
Grecinieku street, 2th floor, 3 rooms, 96.10m2
1450.00 EUR 15.09 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)

Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)
Miesnieku street, 1th floor, 4 rooms, 192.00m2
4992.00 EUR 26 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Artilerijas street, 2th floor, 4 rooms, 140.00m2
3000.00 EUR 21.43 EUR / m2

View all offers