+371 67114284

"Premium" klases nekustamo īpašumu pircēji Jūrmalā izvēlas klusumu un plašumu

"Premium" klases nekustamo īpašumu pircēji Jūrmalā izvēlas klusumu un plašumu

Katru gadu no maija līdz jūnijam pieaug potenciālo pircēju pieprasījums pēc premium klases nekustamā īpašuma Rīgas līča piekrastē. Šī gada pavasarī salīdzinājumā ar pagājušo gadu pieprasījums ir pieaudzis par 15%. Turklāt pēc augstas kvalitātes dzīvojamo nekustamo īpašumu uzņēmuma Baltic Sotheby’s International Realty ekspertu domām, ārvalstu klienti sākuši vairāk interesēties par premium klases objektiem, kas atrodas t.s. "klusajā" Jūrmalā - Lielupē-Bulduros, un ārpus kūrorta pilsētas robežām - Engurē-Rojā.

Parasti ārzemnieki par nekustamo īpašumu iegādi Jūrmalā sāk interesēties jau janvārī. Tomēr karstākais darba laiks Baltic Sotheby’s International speciālistiem ir periods no maija līdz jūlijam. "Salīdzinājumā ar pagājušā gada maiju pieprasījums pēc premium klases nekustamā īpašuma Jūrmalā ir palielinājies par 15%, bet salīdzinājumā ar šī gada janvāri - par 30%, - uzsvēra Vestards Rozenbergs, Baltic Sotheby’s International Realty līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs. - Aptuveni 70% pircēju interesējas par apartamentiem galvenokārt jaunajos projektos." Pēc viņa teiktā, uzņēmuma Baltic Sotheby’s International rīcībā ir liela objektu (premium klases villas, mājas, apartamenti) un jauno projektu (aptuveni 30 projektu dažādos attīstības posmos) datubāze cenu diapazonā no 2500 līdz 7000 eiro/m2.

Baltic Sotheby’s International Realty līdzīpašniece Ilze Mazurenko piebilst: "Šīs vasaras tendence ir interese par premium klases nekustamo īpašumu, kas atrodas tālāk no trokšņainās Jomas ielas. Tā ir Lielupe-Bulduri un arī ārpus kūrorta pilsētas Engures-Rojas virzienā. Te ir daudz mierīgāk un klusāk, un arī zemes gabali ir lielāki. Tomēr kā vienmēr ir arī skaļu vasaras ballīšu cienītāji, kuri labāk izvēlas iegādāties objektus tiešā Dzintaru koncertzāles tuvumā." Pēc viņas sacītā pircēji kļuvuši izvēlīgāki. Bez ierastajām prasībām par jūras tuvumu tiek arī prasīts, lai mājas infrastruktūra būtu pilnībā pabeigta ar kvalitatīvu apdari.

Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.varianti.lv/sakums/news?selected_date=11.05.2012
Search
City Real Estate recommends
Apartment for sale in Riga, Ziepniekkalns

Apartment for sale in Riga, Ziepniekkalns
Ziepniekkalna street, 6th floor, 3 rooms, 133.00m2
255000.00 EUR 1917.29 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Stabu street, 6th floor, 2 rooms, 104.40m2
1750.00 EUR 16.76 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Blaumana street, 6th floor, 2 rooms, 85.00m2
1200.00 EUR 14.12 EUR / m2

View all offers