+371 67114284

Ķemeru kūrorta poliklīnikas krāsmatas atsavinās vai atpirks

Ķemeru kūrorta poliklīnikas krāsmatas atsavinās vai atpirks

Lelde Petrāne, 2012. gada 25. jūlijs
Trīspadsmit gadus pēc Ķemeru sanatorijas privatizācijas nodegusi viena no tai piederošajām ēkām - Ķemeru kūrorta poliklīnika, precīzāk, tās koka korpuss. Krāsmatas neviens nav norobežojis, ap tām mētājas jumta skārda gabali, bet turpat ielas otrajā pusē augusta sākumā paredzēti Ķemeru svētku pasākumi, vēsta laikraksts Diena.
Jūrmalas dome esot sākusi runāt par poliklīnikas ēkas atsavināšanu, taču atklāts esot jautājums, cik ilgi tiks pieļauta bezdarbība ar pašu Ķemeru sanatorijas ēku un pēc cik gadiem beidzot tās rekonstrukciju pabeigs.
Ugunsgrēks, kas nopostīja kūrorta poliklīnikas koka ēku, izcēlās naktī uz 19. jūliju, un to lokalizēja aptuveni trīs stundu laikā.
No 16. jūnija netiekot apsargāta ne sanatorija, ne poliklīnikas ēka, un neesot izslēgts, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana, norādījis Ķemeru iedzīvotāju biedrības priekšsēdētājs Mārtiņš Stulpiņš. Iedzīvotāji novērojuši, ka šogad ap poliklīniku neesot nopļauta arī zāle, kas varētu liecināt par to, ka Ominasis Latvia trūkst līdzekļu objekta apsaimniekošanai.
Lielajā sanatorijas mājā būvdarbi nenotiekot kopš pagājušā gada septembra.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/foto-video/foto/kemeru-kurorta-poliklinikas-krasmatas-atsavinas-vai-atpirks-375921
Search
City Real Estate recommends
Apartment for sale in Riga, Riga center

Apartment for sale in Riga, Riga center
Ausekla street, 4th floor, 6 rooms, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Elizabetes street, 2th floor, 3 rooms, 94.90m2
2278.00 EUR 24 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Blaumana street, 6th floor, 2 rooms, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

View all offers