Ekspluatācijā nodota jaunā biroju ēka Mežaparka birojs

Ekspluatācijā nodota jaunā biroju ēka Mežaparka birojs
Nekustamo īpašumu projektu attīstītājs Domuss nodevis ekspluatācijā biroju ēku "Mežaparka birojs".
Biroju ēka Ķelnes ielā 1 ir daļa no nekustamā īpašuma attīstības projekta "Mežaparka Rezidences". Jauno A klases biroju ēku veido 3 stāvi ar kopējo iznomājamo platību 3344 m² un pazemes stāvs.
Telpu plānojums paredz ēkā divu veidu nomas platības - 1. stāvā vairākas komerctelpas ar atsevišķām ieejām, savukārt 2. un 3. stāvā - biroju telpas. Viesu autostāvvietas ir izvietotas ap ēku, bet biroju darbinieki savas automašīnas un velosipēdus varēs novietot pazemes vai blakus esošajā virszemes autostāvvietā. Nodrošinātas arī elektroautouzladēs stacijas.
Uz šo brīdi ir iznomāti 32% no telpām. Starp telpu nomniekiem ir vīna un delikatešu veikals "Vīna Pietura", investīciju fonds "NCH Capital Inc.", nekustamo īpašumu attīstītājs "Domuss" un pirmskolas izglītības iestāde "Laumiņas Rezidence".
Ēkas plānojums paredz telpas sākot no 60 m² līdz pat 1100 m² vienā stāvā.
Būvprojekta autors ir Gatis Didrihsons no biroja "Didrihsons un arhitekti", interjera autore - Eva Staņeviča. Ēkas būvnieks ir "Citrus Solutions".
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/foto-ekspluatacija-nodota-jauna-biroju-eka-mezaparka-birojs-493685
Search