+371 67114284

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Ganu iela, 35.00m2, 400.00 EUR / mēn.

pdf

Apraksts
Pagalma māja, apsargāts pagalms, ieeja no pagalma, ir lifts, virtuve, centrālā apkure, lamināta parketa grīda, flīžu grīdas segums, sanitārais mezgls apvienots, vanna, iebūvēta virtuves iekārta, gulta , galds, rakstāmgalds, krēsli, vienvietīgais atpūtas krēsls, skapis, televizors, ledusskapis, gāzes plīts, mikroviļņu krāsns, veļas mašīna, internets, kabeļtelevīzija, kāpņu telpā koda atslēga, uz vienu mēnesi, uz diviem mēnešiem, uz trīs mēnešiem, uz 1 gadu, ar iespēju pagarināt līgumu, projektā vēl pieejami dzīvokļi, stratēģiski izdevīga vieta, slēdzot īres līgumu, Jums būs jāmaksā par pirmo īres mēnesi , kā arī jāiemaksā drošības depozīts viena mēneša īres maksas apmērā, par cenu iespējams vienoties, CITY REAL ESTATE ID - 425750
ID 425750
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Ganu iela
Platība 35.00 m2
Stāvs 3 no 5
Istabas 1
Remonts kosmētiskais remonts
Mēbeles ir mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 400.00 EUR 11.43 EUR / m2
+ komunālie maksājumi
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 3 istabas, 109.40m2
3320.00 EUR 30.35 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Artilērijas iela, 2. stāvs, 4 istabas, 140.00m2
3000.00 EUR 21.43 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2
1750.00 EUR 16.76 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu