+371 67114284

Skandināvu studenti veicina aktivitāti īres tirgū

Skandināvu studenti veicina aktivitāti īres tirgū

Ingrīda Drazdovska
Tuvojoties jaunajam mācību gadam, lielāku interesi par īres dzīvokļiem izrādot ārzemju studenti, galvenokārt no Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Dānijas, novērojusi kompānija Kivi Real Estate.
Vairāk potenciālos īrniekus interesē mēbelēti vienas vai divu istabu dzīvokļi ar nelielu platību – līdz 50 m2 pilsētas centrā un Pārdaugavā par 350 – 450 eiro mēnesī (ar jau iekļautiem komunālajiem maksājumiem). Ir pieprasījums arī pēc lielākiem dzīvokļiem ar divām guļamistabām, ko vēlas īrēt divi studenti kopā, par 600 – 700 eiro mēnesī.

Pieprasījums pēc šāda tipa īres dzīvokļiem centra rajonā pārsniedzot piedāvājumu. Šogad studenti savlaicīgi sazinās ar nekustamo īpašumu aģentiem par iespēju īrēt dzīvokli, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, kad septembrī lielā pieprasījuma dēļ atrast dzīvokli atbilstošu klientu prasībām ir grūti.
Pēc kompānijas speciālistu domām, lielāka aktivitāte ir gaidāma augusta otrajā pusē, kad studenti būs informēti no mācību iestādēm par uzņemšanas rezultātiem.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/ipasums/nekustamais-ipasums/skandinavu-studenti-veicina-aktivitati-ires-tirgu-242680
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 1. stāvs, 2 istabas, 58.00m2
226000.00 EUR 3896.55 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Marijas iela, 6. stāvs, 3 istabas, 74.00m2
850.00 EUR 11.49 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 4. stāvs, 2 istabas, 127.30m2
590000.00 EUR 4634.72 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu