+371 67114284

Pie Zinātņu akadēmijas top jauns četru dzīvojamo ēku komplekss

Pie Zinātņu akadēmijas top jauns četru dzīvojamo ēku komplekss
Igauņu attīstītājs Hausers Grupp Elijas un Maskavas ielu krustojumā Rīgā būvē jaunu dzīvojamo ēku kompleksu Elijas nami. Bigbank Latvija šim projektam aizdevis 2,9 miljonus eiro, informē bankā.
Kompleksā ietilpstošās četras piecstāvu mājas, veidojot vienotu kvartālu ar kopīgu iekšpagalmu.
Jaunajā projektā ir kopumā 56 divu līdz četru istabu dzīvokļi, no kuriem aptuveni vairāk kā puse jau ir rezervēti. Ēkā pieejama arī 1 komerctelpa pirmajā stāvā, kā arī slēgta tipa auto stāvvietas un atsevišķas noliktavu telpas un āra stāvvietas pagalmā. Visi dzīvokļi pircējiem tiks piedāvāti ar pilnu apdari, un plānots, ka tos varēs sākt apdzīvot jau 2022.gada vasarā.
Iedvesmojoties no apkaimes iespaidīgākās augstceltnes - Latvijas Zinātņu akadēmijas, četras projekta mājas nosauktas par godu izciliem, visā pasaulē zināmiem zinātniekiem un māksliniekiem - Leonardo Da Vinči, Alfrēdam Nobelam, Nikolā Teslam un Blēzam Paskālam.
"Jaunais projekts "Elijas nami" piešķirs Maskavas priekšpilsētas vēsturiskajai apbūvei modernākus vaibstus un piedāvās modernus mājokļus šajā aizvien prestižākajā un pieprasītākajā rajonā. Projekta attīstītājs Hausers Grupp ir ļoti pieredzējis, 17 gadu laikā Igaunijā realizējis vairāk nekā 111 nekustamo īpašumu objektus, kuru vidū ir kā dzīvojamās mājas, tā biroju kompleksi un viesnīcas," komentē Bigbank Latvija Uzņēmumu kreditēšanas nodaļas vadītājs Mareks Grodskis.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/pie-zinatnu-akademijas-top-jauns-cetru-dzivojamo-eku-komplekss-503038
Meklēšana