+371 67114284

Mežaparka Rezidences

“Mežaparka Rezidences” – vērienīgākais nekustamo īpašumu attīstības projekts Baltijas valstīs

Nekustamo īpašumu attīstības projekts “Mežaparka Rezidences” ir viens no vērienīgākajiem un unikālākajiem dzīvojamo īpašumu attīstības projektiem ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstu mērogā.

Projekta “Mežaparka Rezidences” unikalitāti veido ne tikai ievērojamā kompleksa platība – 31 hektārs -, bet arī iespēja papildināt tradicionālo Mežaparka teritoriju ar mūsdienīgu nekustamo īpašumu. …

lasīt vairāk

“Mežaparka Rezidences” – vērienīgākais nekustamo īpašumu attīstības projekts Baltijas valstīs

Nekustamo īpašumu attīstības projekts “Mežaparka Rezidences” ir viens no vērienīgākajiem un unikālākajiem dzīvojamo īpašumu attīstības projektiem ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstu mērogā.

Projekta “Mežaparka Rezidences” unikalitāti veido ne tikai ievērojamā kompleksa platība – 31 hektārs -, bet arī iespēja papildināt tradicionālo Mežaparka teritoriju ar mūsdienīgu nekustamo īpašumu.

Mežaparks ir viena no rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītākajām Rīgas apkaimēm, pateicoties Ķīšezera tuvumam, apkaimes īpašajai aurai un savrupmāju apbūves ansamblim, kas vēsturiski veidots pēc dārzu pilsētas koncepcijas.

Projekta “Mežaparka Rezidences” īstenošanas laikā pārdošanā tiks nodoti īpaši Mežaparka videi projektēti 145 nekustamie īpašumi – apbūves zemes gabali, villas, apartamenti un biroja ēkas.

“Mežaparka Rezidences” rindu māju projekti

Rindu māju projekti nekustamo īpašumu attīstības projektā “Mežaparka Rezidences” apvieno mūsdienu arhitektūras tendences un inovācijas ar izcilu būvniecības kvalitāti. Septiņu sekciju rindu māju projekta autors ir starptautiski atzītais arhitekts Vladimirs Arsene, kas, Mežaparka vēsturiskās auras iedvesmots, radījis izsmalcinātu un funkcionālu dzīvojamo vidi. “Mežaparka rezidences” pircējiem piedāvā ne tikai modernu infrastruktūru, ilgtspējīgu arhitektūru un drošu vidi, bet arī plašas izvēles iespējas attiecībā uz mājokļu platību, plānojumu un apdari. Rindu mājas iegādei tiek pārdotas gan pilnā apdarē ar santehniku un mēbelēm, gan baltajā apdarē. Rindu mājas tiek piedāvātas iekštelpu platībā no 234 m2 līdz 270 m2 ( četras līdz piecas istabas) un ar terases platību no 29 m2 līdz 58m2. Katra no rindu mājām ir aprīkota ar 3 sanmezgliem, garāžu un privātu, apzaļumotu teritoriju platībā no 300m2 līdz 529 m2. Uzzini vairāk par “Mežaparka Rezidences” rindu māju piedāvājumu informatīvajā bukletā!

Rindu mājas Mežaparkā – komforts un privātums dzīvei lielpilsētā

Rindu mājas Mežaparkā sniedz iespēju apvienot dzīvi lielpilsētā, zaļā un ģimenēm draudzīgā dzīvojamā rajonā. Mežaparks ir viens no Rīgas dzīvotāju iecienītākajiem dzīvojamiem rajoniem ar zaļu, drošu un labiekārtotu vidi Rīgas centra tuvumā. “Mežaparka Rezidences” ir dzīvojamo īpašumu attīstības projekts, kas papildina vēsturisko Mežaparka teritoriju ar mūsdienu prasībām atbilstošu nekustamo īpašumu – rindu mājām, villām, kā arī dzīvokļiem un apbūves zemi. Jaunā dzīvojamā rajona unikālā atrašanās vieta tās iedzīvotājiem sniedz iespēju ikdienā izbaudīt gan Ķīšezera un Mežaparka plašo meža masīvu, gan Rīgas centra tuvumu. Projektam atrodoties tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, vairāk nekā 200 ģimeņu varēs baudīt mieru un privātumu pilnībā sakārtotā vidē, ar plašām pastaigu, sportošanas un atpūtas iespējām.

Dvīņu māju projekti ar garāžu, terasi un privātu apzaļumotu teritoriju

“Mežaparka Rezidences” dvīņu māju projekti piedāvā visu nepieciešamo komfortablai un patīkamai ikdienai – funkcionālus un privātus dzīvojamo telpu plānojumus divos stāvos, garāžu divām automašīnām, āra terasi un privātu apzaļumotu teritoriju. Katrai dvīņu mājai individualitāte tiek piešķirta ar atšķirīgiem dzīvojamo zonu plānojumiem, savukārt privātumu nodrošina apzaļumotās teritorijas izvietojums un nodalītās iebrauktuves zemesgabalos. Dvīņu māja Villa Magnolia piedāvā mājokļus ar piecām istabām, trīs sanmezgliem un zemes gabala platību 699m2. Villa Camellia piecistabu dvīņu mājas divos stāvos izvietoti trīs sanmezgli, kabinets/ viesistaba, virtuve/ēdamzona, kā arī trīs guļamistabas. Savukārt Villa Linnea dvīņu māja A 313 m2 platībā piedāvā piecas istabas, terasi un zemes gabalu 619m2 platībā, savukārt villa B 339 m2 platībā – piecas istabas, terasi un zemes gabalu 639 m2 platībā. Dvīņu mājas tiek pārdotas pelēkajā un baltajā apdarē, kā arī pilnā apdarē (mēbelētas un aprīkotas ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku).

Ekskluzīvas dvīņu mājas Rīgā, līdzās vēsturiskajam Mežaparkam

“Mežaparka Rezidences” dvīņu mājas ir mūsdienīga interpretācija par Mežaparka apbūvi, kas ļauj izbaudīt vēsturiskās dārzu pilsētas īpašo auru, dzīvojot mūsdienu prasībām atbilstošos mājokļos. Dvīņu māju unikālā atrašanās vieta starp Kokneses prospektu un Gustava Zemgala gatvi nodrošina Rīgas centra un vēsturiskā Mežaparka tuvumu. Savukārt modernais “Mežaparka Rezidences” dzīvojamo ēku komplekss – labiekārtotu, privātu un drošu dzīvojamo vidi ar izbūvētu infrastruktūru un apzaļumotu teritoriju. Dvīņu māju autori ir arhitekti Gatis Didrihsons un Vladimirs Arsene. Dzīvojamās mājas projektētas, iedvesmojoties no Mežaparka vēsturiskās savrupnamu apbūves, veidojot piederības sajūtu un dabisku šī ekskluzīvā dzīvojamā rajona turpinājumu. Vēlies uzzināt vairāk par “Mežaparka Rezidences” dvīņu māju projektiem?

Dzīvoklis Rīgā – investīcija tavai nākotnei

Pieprasījumam pēc jauna dzīvojamā fonda turpinot pieaugt, dzīvoklis Rīgā, augstākās kvalitātes nekustamajā īpašumā ir investīcija, kuras vērtība ilgtermiņā turpinās pieaugt. Nekustamo īpašumu attīstības projekts “Mežaparka Rezidences” papildinās premium klases dzīvokļu un penthouse apartamentu segmentu ar četrām mazstāvu dzīvojamajām ēkām, kuras projektētas, ievērojot Mežaparka dzīvojamo māju apbūves principus un stilistiku. “Mežaparka Rezidences” mazstāvu dzīvokļu māju apbūve ir izvietota Jaunā Mežaparka ielā 32, 34, kā arī 36A un 36B. Četrstāvu dzīvokļu namos pārošanā tiek piedāvāts 51 dzīvoklis ar kopējo platību no 47 līdz 147 m2 un istabu skaitu no 2 līdz 4 istabām. Katrā no dzīvokļiem ir pieejama arī terase vai balkons. Dzīvokļi tiek pārdoti ar augstvērtīgu apdari, kā arī ir aprīkoti ar gāzes apkuri, individuāliem skaitītājiem, pilsētas ūdens apgādi un kanalizāciju. Nekustamā īpašuma pircējiem iegādei tiek piedāvāta arī virszemes vai apakšzemes stāvvieta un pagrabstāva noliktavas telpa.

Pārdod dzīvokli Rīgā zaļā, labiekārtotā un prestižā apkaimē “Mežaparka Rezidences”

Dzīvokļu pircēji, kuri vēlas dzīvot mūsdienīgā un labiekārtotā apkaimē, bieži vien nonāk pie dilemmas – vai pirkt dzīvokli Rīgā vai Pierīgā? Meklējot jaunu mājvietu, ir svarīgi izvēlēties nekustamo īpašumu vai nekustamo īpašumu attīstības projektu, kas spēj nodrošināt mūsdienu prasībām atbilstošu dzīves kvalitāti jums un jūsu ģimenei – zaļu, drošu un gleznainu vidi, kā arī mūsdienīgus mājokļus un labiekārtotu infrastruktūru. Nekustamo īpašumu attīstības projekts “Mežaparka Rezidences” piedāvā labāko, ko spēj sniegt Rīgas centra un dabas tuvums, kā arī mūsdienīga un droša infrastruktūra. “Mežaparka Rezidences” dzīvokļu un apartamentu unikālā atrašanās vieta ļauj apvienot mieru un klusumu ar komfortablu dzīvi lielpilsētā. Savukārt Latvijā un starptautiski atzīto arhitektu Gata Didrihsona un Vladimira Arsena projektētie mazstāvu daudzdzīvokļu nami sniedz iespēju dzīvot funkcionālā un elegantā augstākās kvalitātes nekustamajā īpašumā.

Pārdod augstvērtīgu apbūves zemi Mežaparkā

Nekustamo īpašumu un apbūves zemes pārdošana Mežaparkā ir starp prestižākajiem nekustamo īpašumu darījumiem Rīgas apkārtnē, piesaistot pircējus un investorus ar apkaimes zaļo un mierīgo dzīves vidi, kā arī pilsētas centra tuvumu. Nekustamo īpašumu attīstības projekts “Mežaparka Rezidences” sniedz iespēju iegādāties augstvērtīgu un labiekārtotu apbūves zemi līdzās vēsturiskajam Mežaparka dzīvojamajam rajonam Ķīšezera krastā. 48 apbūves zemes gabalos to īpašniekiem būs iespēja īstenot mazstāvu privātapbūvi – villu, ģimenes māju un divģimeņu māju būvniecību -, saglabājot Mežaparka vēsturiskās apbūves tradīcijas. “Mežaparka Rezidenču” apbūves zemes un mazstāvu ēku projektu koncepcija izstrādāta, apvienojot Mežaparka apbūves vēsturiskos principus un privātumu ar mūsdienīgu dizainu, augstvērtīgiem būvmateriāliem un komfortu.

“Mežaparka Rezidences” zemes pārdošanas priekšrocības

Zeme Rīgā un Pierīgā ir viens no populārākajiem nekustamo īpašumu investīciju objektiem ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijas reģionā. “Mežaparka Rezidences” ir viens no vērienīgākajiem nekustamo īpašumu attīstības projektiem Baltijas valstīs, vēsturiskajā Mežaparka teritorijā attīstot jaunu premium klases nekustamo īpašumu kompleksu. Ķīšezera tuvums un plašais Mežaparka meža masīvs, kā arī labiekārtotais nekustamo īpašumu komplekss atklāj šī projekta unikālo kombināciju, kurā apvienota mūsdienu prasībām atbilstoša dzīves vide ar dabas un pilsētas tuvumu. Iegādei pieejamie “Mežaparka Rezidences” apbūves zemes gabali ir aprīkoti ar visām nepieciešamajām inženierkomunikācijām – elektroapgādi, siltumapgādi, ūdensapgādi, kā arī piebraucamo ceļu cieto segumu. “Mežaparka Rezidences” no Rīgas centra sasniedzamas īsa brauciena attālumā, izmantojot arī ērtu sabiedriskā transporta tīklu. Mežaparkā un tā tuvumā pieejama plaša sadzīvei nepieciešamā infrastruktūras objektu izvēle: skolas, bērnudārzi, medicīnas aprūpes iestādes un tirdzniecības centri. Projekta izstrādē piedalījušies Latvijā un starptautiski atzīti arhitekti Vladimirs Arsene, Andris Kronbergs, Reinis Liepiņš, Gatis Didrihsons, Diāna Zalāne, Inga Pinķe un Atis Caune, kā arī interjera dizaineri Agnes Rudzīte un Elīna Jukuma.

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

Pēc Jūsu meklēšanas kritērijiem netika atrasts neviens nekustamais īpašums

Izveidojiet savu pieprasījumu