+371 67114284

Mežaparkā būvēs multifunkcionālu sporta laukumu

Mežaparkā būvēs multifunkcionālu sporta laukumu

Žanete Hāka, 2014. gada 19. augusts

Otrdien Rīgas domes un SIA Rīgas meži pārstāvji tikās ar arhitektu biroja Arhis pārstāvjiem, lai iepazītos ar viņu sagatavotajām skicēm un tehniskajām iecerēm daudzfunkcionāla sporta laukuma izbūvei, informē Rīgas dome.

Tā kā Mežaparks ir skrituļslidotāju iecienīta atpūtas vieta, nākamgad tiks izbūvēta projekta pirmā kārta - trase ar speciālu segumu, kā arī asfaltēts laukums, piemērots treniņiem, ģērbtuve, mantu glabātuve un cita nepieciešamā infrastruktūra. Projekta risinājums paredz, ka Dziesmu svētku laikā šeit bez problēmām varēs novietot dalībnieku autobusus, kā tas darīts arī līdz šim - plānojot jauno sporta laukumu, šī funkcija būs jāsaglabā, saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Laukumu ir plānots veidot, lai papildinātu aktīvās atpūtas iespējas un mazinātu negadījumu risku Mežaparka teritorijā. Uzskaitot daudzveidīgo sportistu klāstu – skrējējus, skrituļslidotājus, riteņbraucējus, longbordistus, nūjotājus – ir skaidrs secinājums, ka ir grūti organizēt satiksmi starp šiem dalībniekiem un citiem Mežaparka apmeklētājiem. Bet, izzinot sportistu treniņu specifiskas īpašības, ir skaidrs, ka laukums nevar būt orientēts vienam sporta veidam, bet sporta veidu dažādība un pieejamība tikai veicinātu treniņu kvalitatīvākus rezultātus. Tāpēc laukumā ir paredzētas tādas aktivitātes kā skrituļslidošanas trase un treks, savietojami volejbola laukumi, basketbola, futbola laukumi, skimparks, skeitparks, skaidro arhitektu biroja Arhis arhitekts Helvijs Savickis.

Sporta laukuma infrastruktūru plānots papildināt ar sporta inventāra nomas un personīgo mantu atstāšanas punktu, vēlāk arī ar kafejnīcu. 

Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Elizabetes iela, 2. stāvs, 3 istabas, 94.90m2
2278.00 EUR 24 EUR / m2

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Elizabetes iela, 1. stāvs, 2 istabas, 129.00m2
1200.00 EUR 9.3 EUR / m2

Pārdod māju Jūrmalā, Asaros

Pārdod māju Jūrmalā, Asaros
Melitas iela, 3 stāvi, 7 istabas, 580.00m2
580000.00 EUR 1000 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu