Linstow tirdzniecības centram Ülemiste nosvinēti spāru svētki

Linstow tirdzniecības centram Ülemiste nosvinēti spāru svētki 

Igaunijas lielākajam tirdzniecības centram Ülemiste nosvinēti spāru svētki, un pēc atvēršanas, kas plānota šā gada jūnijā, tas kļūs par lielāko tirdzniecības centru Baltijas valstīs, informē projekta attīstītāji Linstow Center Management.

«Ülemiste centra paplašināšanas būvdarbi norit kā plānots. Šos spāru svētkus varam svinēt pateicoties labajai sadarbībai ar uzņēmumu Fund Ehitus. Sakām sirsnīgu paldies visiem darbiniekiem un citiem ar būvdarbiem saistītajiem cilvēkiem, kuri ik dienu ir iesaistīti Ülemiste centra būvdarbos,» skaidroja SIA Linstow Center Management valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds.

Fund Ehitus valdes priekšsēdētājs Eiki Rumps savukārt skaidroja: «Ülemiste centra paplašināšanās darbi uzņēmumam Fund Ehitus nav bijis viegls uzdevums. Lai pārvaldītu šādu sarežģītības līmeni un ievērotu projekta termiņu, liela nozīme ir pieredzējušai komandai būvlaukumā un profesionālam pasūtītājam».

98% platību Tallinā paplašināšanas procesā esošajā Ülemiste centrā jau esot iznomātas. Tajā būs modernākais kinoteātris Eiropā un O’Learys izklaides centrs, kā arī People Fitness sporta klubs, plašs bērnu batutu centrs Trampolino, boulinga zāle, restorāns Vapiano, zooveikals Pet City un citi pakalpojumi. Paplašināšanas ietvaros paredzēta arī LPP pārstāvēto zīmolu un Sportland veikala tirdzniecības platību palielināšana, tādējādi Sportland kļūstot par lielāko sporta preču veikalu Baltijas valstīs.

Pie Ülemiste centra trešās paplašināšanas kārtas strādā arhitekti no AMB International (Norvēģija) un Novarc Group AS (Igaunija) kopā ar interjera arhitektūras autoriem Prītu Pildme (Priit Põldme) un Rētu Sepu (Reet Sepp) no Joonprojekt. Paplašināšanas darbu rezultātā Ülemiste centrs palielināsies par 13 000 m2 plašām iepirkšanās un izklaides telpām, no kurām 10% paredzēti tirdzniecībai. Ērtu centra apmeklēšanu nodrošinās izbūvētā pazemes autostāvvieta 235 automašīnām. Darbu kopējās izmaksas sasniedz 36 miljonus eiro, un, sākot ar 2019. gada vasaru, Igaunijas lielākais iepirkšanās un izklaides centrs darbosies jau 125 000 m2 platībā.

Meklēšana