+371 67114284

Liepājā sola pazemināt siltumtarifu


Liepājā sola pazemināt siltumtarifu

Vēsma Lēvalde
2010. gada 25. oktobris 15:05
Liepājas siltumapgādes uzņēmums SIA Liepājas enerģija iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK) apstiprināšanai koģenerācijas ražošanas tarifa aprēķinu. Pēc ražošanas tarifa apstiprināšanas uzņēmums sola iesniegt samazinātu siltumenerģijas gala tarifu.

Uzņēmums prognozē, ka siltumenerģijas gala tarifs Liepājas patērētājiem varētu samazināties par 5-12%, atkarībā no gāzes cenas. Līdz šim Liepājā pastāv mainīgais siltumenerģijas tarifs, kas joprojām ir viens no augstākajiem Latvijā. Oktobrī tarifs noteikts 49,06 Ls/MWh plus PVN.

Tarifa samazināšana saistīta ar vairākiem investīciju projektiem, kas realizēti gan iepriekšējos gados, gan šogad un turpmāk, norāda SIA Liepājas enerģija valdes priekšsēdētājs Anatolijs Suškovs. Tehnoloģiju modernizācija un infrastruktūras rekonstrukcija uzņēmumam devusi iespēju samazināt ražošanas izmaksas, izdevumus un kurināmā patēriņu.

Siltumenerģijas tarifa samazināšana vistiešāk saistīta ar koģenerācijas stacijas izbūvi, ko ekspluatācijā nodeva šā gada jūnijā. Koģenerācijas režīmā saražo ap 2o% siltumenerģijas.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/474-visas-zinas/230507-liepaja-sola-pazeminat-siltumtarifu
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 1. stāvs, 2 istabas, 58.00m2
226000.00 EUR 3896.55 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Miesnieku iela, 3. stāvs, 4 istabas, 157.80m2
4103.00 EUR 26 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Baložu iela, 3. stāvs, 5 istabas, 117.00m2
335000.00 EUR 2863.25 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu