+371 67114284

Hagberg piesaista 6 miljonus eiro uzņēmuma attīstībai

Hagberg piesaista 6 miljonus eiro uzņēmuma attīstībai
Pilna servisa apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Hagber” ir saņēmis finansējumu 6 miljonu apmērā no Swedbank. Finansējumu paredzēts izmantot uzņēmuma attīstībai, tostarp energoefektivitātes uzlabošanai.
Ar saņemto finansējumu ir plānots pabeigt jau iesāktā “Hagber” Mācību centra būvniecību, kur 1200 kvadrātmetru platībā būs iespējams attīstīt un pilnveidot darbinieku prasmes. Tā atklāšana ir plānota nākamā gada sākumā.
Papildus Swedbank piešķirtais finansējums ļauj arī realizēt nekustamā īpašuma “Dzilnupes” būvniecību un teritorijas labiekārtošanu, lai jau šī gada rudenī tur varētu uzņemt pirmos īrniekus. “Dzilnupes” ir pirmais energoefektīvais ciemats Pierīgā, kur pirmajā kārtā īrei būs pieejami 24 labiekārtoti dzīvokļi.
“Atbalsts no Swedbank ļaus mums nostiprināt savu pozīciju apsaimniekošanas tirgū, kā arī turpināt īstenot uzņēmuma mērķi par kvalitatīvas un energoefektīvas dzīves telpas radīšanu,” Ivars Lukaševičs, “Hagberg” uzņēmuma īpašnieks un vadītājs.
“Hagberg” ir Latvijas uzņēmums, kas savā 13 gadu darbības laikā kļuvis par vienu no vadošajiem apsaimniekošanas nozares uzņēmumiem valstī ar vairāk nekā 800 speciālistu lielu komandu.
Kā norāda Swedbank Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs Jānis Zaļums: “Daudzīvokļu māju iedzīvotāji un komerctelpu īpašnieki arvien vairāk sāk rūpēties par saviem īpašumiem. Tāpēc pakalpojumu pievienotās vērtības radīšana kopā ar ilgtspējas virzienu ieņem būtisku lomu “Hagberg” biznesa ikdienā. Sniegtais finansējums mācību centra izveidei būs vērtīgs ieguldījums gan vairāk nekā 800 uzņēmuma darbiniekiem, gan visas apsaimniekošanas nozares profesionalitātes un kompetenču celšanā. Uzņemties pabeigt pirms vairākiem gadiem uzsākta, bet nepabeigta ciemata realizāciju ir ambiciozs un drosmīgs solis. Tas ir arī lielisks piemērs citiem, kā var attīstīt un sakārtot apkārtējo vidi”.
Kopš 2009. gada “Hagberg” darbojas īpašumu apsaimniekošanā, telpu uzkopšanā un teritoriju uzturēšanā. Uzņēmums piedāvā inovatīvus, mūsdienīgus un videi draudzīgus risinājumus, lai nodrošinātu labākos pakalpojumus saviem klientiem un noteiktu jaunus kvalitātes standartus apsaimniekošanas nozarē.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/hagberg-piesaista-6-miljonus-eiro-uznemuma-attistibai-508751
Meklēšana