+371 67114284

Ēģipte plāno būvēt jaunu galvaspilsētu

Ēģipte plāno būvēt jaunu galvaspilsētu

Ēģipte plāno uz austrumiem no Kairas būvēt jaunu administratīvo un biznesa galvaspilsētu, kurā dzīvos pieci miljoni cilvēku, investoru konferencē paziņojis Ēģiptes mājokļu lietu ministrs Mustafa Kamels Madbuli.

Pēc viņa teiktā, jaunajai galvaspilsētai būs jāmazina pārapdzīvotās Kairas problēmas, kurai tuvējās desmitgadēs tiek prognozēta pašreizējā 18 miljonu iedzīvotāju skita dubultošanās.

"Ideja būvēt jaunu pilsētu radās no mūsu zināšanām, ka nākamajos 40 gados pašreizējais Kairas iedzīvotāju skaits dubultosies," sacīja Madbuli.

Jaunajā pilsētā būs lielas zaļās platības un tās sniegs labākus dzīvošanas standartus. Tajā arī būs starptautiskā lidosta, izklaides parks, kas būs četras reizes lielāks nekā Disnejlenda Kalifornijā, 90 kvadrātkilometri saules paneļu staciju un elektrovilciens ar Kairu, paziņoja ministrs.

Uz jauno pilsētu pārcelsies parlaments, prezidents, valdības ministrijas un ārvalstu vēstniecības, sacīja Madbuli, piebilstot, ka šie projekti tiks īstenoti nākamajos septiņos gados un izmaksās 43 miljardus eiro.

Kopējās jaunās galvaspilsētas būvniecības izmaksas netiek atklātas, ne arī projekta finansējuma avots.

Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Elizabetes iela, 5. stāvs, 3 istabas, 108.00m2
1200.00 EUR 11.11 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Riharda Vāgnera iela, 4. stāvs, 4 istabas, 123.40m2
3000.00 EUR 24.31 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu