+371 67114284

Dzīvojamā projektā City Home Miera ielā investēti 5,5 miljoni eiro

Dzīvojamā projektā City Home Miera ielā investēti 5,5 miljoni eiro
Investējot 5,5 miljonus eiro, nekustamo īpašumu attīstītājs "Interbaltija" ir pabeidzis dzīvojamā ēkas "City Home" būvniecību Rīgas centrā, Miera ielā, informē attīstītāja pārstāvji.
"Interbaltija" uzbūvējusi piecstāvu dzīvojamo ēku ar 68 dzīvokļiem un plašu pagalmu, īpašu uzmanību pievēršot energoefektivitātei un teritorijas apzaļumošanai. Lielākā daļa dzīvokļu jau ir pārdota.
"Interbaltija" valdes priekšsēdētājs Ainārs Škapars informē, ka projektu izdevies pabeigt kā plānots - pusotra gada laikā kopš būvniecības sākšanas. Škapars norāda, ka ēkas energoefektivitāti nodrošina kvalitatīvas mūra starpsienas, trīskārša stiklojuma logi, individuālie ūdens un siltuma skaitītāji, kā arī siltummezgls ar automātisko siltuma padevi.
Projekta pagalms ir labiekārtots un apzaļumots ar dekoratīviem stādījumiem. Tajā saglabāts liels osis, ierīkots bērnu rotaļu laukums un atrodas 26 automašīnu stāvvietas.
Jaunajā piecstāvu namā ir vienas līdz četru istabu dzīvokļi.
SIA "Interbaltija" dibināta 2000.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 8520 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir A.Škapars (33,33%), Jānis Motte (33,33%) un Aivars Balodis (33,33%). Uzņēmums 2020.gadā strādāja ar 743 016 eiro apgrozījumu un guva 78 330 eiro peļņu.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/dzivojama-projekta-city-home-miera-iela-investeti-55-miljoni-eiro-507483
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties