+371 67114284

Citadele iesoļo patēriņa kreditēšanas nišā


Citadele iesoļo patēriņa kreditēšanas nišā
Ieva Mārtiņa

Arī banka Citadele atsāk patēriņa kreditēšanu, piedāvājot jaunu produktu – Kredīts privātam patēriņam, kura ietvaros bankas klientiem pieejami 200 līdz 2000 latu aizdevumi ar atmaksas termiņu 12-24 mēneši.

«Tirgū aizvien pieaug pieprasījums pēc dažādu formu kreditēšanas produktiem. Līdz šim klientiem piedāvājām iespēju saņemt patēriņa kredītu tikai maksājumu kartes kredītlimita vai overdrafta formā – noformējot, piemēram, American Express kredītkarti. Taču, analizējot pašreizējo pieprasījumu un uzklausot klientu vēlmes, esam secinājuši, ka daudzu klientu vajadzībām piemērotāks ir cita tipa produkts – vienkāršs naudas aizdevums ar saprotamiem nosacījumiem, » tā Bankas Citadele valdes loceklis Guntis Beļavskis.

Kredīts privātam patēriņam ir domāts, lai finansētu dažādus lielākus vai mazākus pirkumus, piemēram, mājas vai dzīvokļa remontu, sadzīves tehnikas iegādi, sējas materiālu vai ganāmpulka iegādi, ceļojumu vai arī citus izdevumus.

Pirms līguma parakstīšanas klientam būs skaidri saprotams, cik liels maksājums katru mēnesi jāveic. Kredīts tiks izsniegts Latvijas latos, tam nav nepieciešams papildus nodrošinājums, un tā nosacījumi ir atkarīgi no klienta līdzšinējās sadarbības ar banku, regulāro ienākumu apjoma, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures. Klientiem, kuri algu saņem Citadeles kontā tiek piemērota zemāka kredītprocentu likme un tie var saņemt lielāku kredīta summu attiecībā pret regulāro ienākumu apjomu.

Par aktīvu patēriņa kredītu izsniegšanas atsākšanu rudenī jau paziņojusi SEB banka. Arī citas bankas iepriekš atzina, ka 2011. gadā bankas kļūs aktīvākas patēriņa kredītu tirgū.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/460-finanses/467-krediti/232412-citadele-iesolo-paterina-kreditesanas-nisa
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Artilērijas iela, 5. stāvs, 1 istabas, 37.00m2
550.00 EUR 14.86 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Barona iela, 7. stāvs, 2 istabas, 57.00m2
650.00 EUR 11.4 EUR / m2

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Elizabetes iela, 1. stāvs, 2 istabas, 129.00m2
1200.00 EUR 9.3 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu