+371 67114284

Capital Mill paplašina industriālo centru Granīta ielā

Capital Mill paplašina industriālo centru Granīta ielā
Piesaistot bankas Citadele līdzfinansējumu, viens no vadošajiem Baltijas valstu nekustamo īpašumu attīstītājiem “Capital Mill” noslēdzis industriālā parka paplašināšanu Pierīgā, Granīta ielā 17.
Projekta realizēšanā piesaistīts finansējums 4,3 miljonu apmērā, no kuriem 1,8 miljoni eiro izmantoti noliktavas telpu modernizācijai un paplašināšanai, savukārt 2,5 miljoni eiro – iegādes līdzfinansējumam.
Industriālā centra paplašināšanas rezultātā esošajām noliktavas telpām blakus uzcelta piebūve, līdz ar to noliktavas teritorija pieaugusi par aptuveni 30 %, sasniedzot kopējo platību 10,600 kvadrātmetru apmērā.
“Esošā kompleksa paplašināšana tika izvērsta nomnieka interesēs, lai uzņēmums varētu augt esošajās telpās un nebūtu jānomā papildu noliktavu telpas dažādās vietās, kā tas bija iepriekš. Atjaunota tika arī kompleksa pirmās kārtas ēka, īpašu vērību pievēršot energoefektivitātei, kā rezultātā industriālais centrs drīzumā iegūs BREEM GOOD sertifikātu,” stāsta SIA “Granīta 17”un SIA ”Capital Mill” valdes locekle Ieva Grīnerte.
Ēkas nomnieks ir Japānas uzņēmumam “Kokusai Pulp & Paper Group” piederošais AS “Antalis”, kas nodarbojas ar papīra vairumtirdzniecību un jaunajās telpās saimnieko kopš aprīļa, kad noliktavas piebūve tika nodota ekspluatācijā.
“Būvniecības process bija izaicinājumu pilns, jo tas tika sākts 2022. gadā, pavisam neilgi pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā. Materiālu trūkums, cenu kāpums un piegādes ķēžu problemātika bija faktori, kas būtiski ietekmēja procesa gaitu, taču, neskatoties uz to un pateicoties būvniecības procesā iesaistīto pušu profesionalitātei, sadarbībai un lielajai pieredzei, objektu izdevies nodot ekspluatācijā laikus,” atklāj Ieva Grīnerte.
“Ar “Capital Mill” sadarbojamies vairākos nekustamo īpašumu projektos un darām to ilgtermiņā. Prieks, ka uzņēmumam izdevies attīstīt Latvijas ekonomikai labvēlīgu projektu, neskatoties uz ģeopolitiskajiem un ekonomiskajiem izaicinājumiem, kas ietekmējuši būvniecības gaitu,” teic Vaidas Žagūnis, Citadeles korporatīvo klientu pārvaldības vadītājs Baltijā, valdes loceklis.
“Capital Mill” ir Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs, kas dibināts 2008. gadā un kopš tā laika Baltijas valstu projektos investējis 500 miljonus eiro.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/capital-mill-paplasina-industrialo-centru-granita-iela-511745
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Pārdod māju Jūrmalā, Asaros

Pārdod māju Jūrmalā, Asaros
Melitas iela, 3 stāvi, 7 istabas, 580.00m2
450000.00 EUR 775.86 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu