+371 67114284

Saskata potenciālu nekustamā īpašuma pūļa finansēšanas jomā Latvijā

Saskata potenciālu nekustamā īpašuma pūļa finansēšanas jomā Latvijā
Lietuvas nekustamā īpašuma pūļa finansēšanas platforma Nordstreet nolēmusi ienākt Latvijā, liekot uzsvaru uz attīstības projektu finansējuma piesaisti.
Platforma piedāvā investoriem iespēju izvēlēties nekustamā īpašuma projektu un ieguldīt summu pēc savas izvēles, sākot no 100 eiro.
“Pūļa finansēšanas platformas kļūst arvien pieprasītākas Eiropā, un Latvijā ir viens no straujāk augošajiem nekustamā īpašuma tirgiem. Tāpēc jaunas platformas parādīšanās gan biznesa projektu, gan investoru piesaistei ļaus dažādot un salīdzināt iespējas starp vairākām nekustamā īpašuma kolektīvās finansēšanas platformām,” par lēmumu sākt darbu Latvijā saka Nordstreet līdzdibinātājs un vadītājs Tadas Budriķis.
Platforma ir atvērusi ofisu Rīgā, un tajā strādā Latvijas finanšu un investīciju tirgu pārzinoši speciālisti. Platformā tiek iekļauti tikai rūpīgi pārbaudīti un analizēti nekustamā īpašuma projekti finansējuma piesaistei.
Nordstreet Latvijā attīstās, piesaistot jaunus darbiniekus, finansējot jaunus nekustamos īpašumus veicinot izpratni par alternatīvām nekustamo īpašumu finansēšanas iespējām visās Baltijas valstīs. “Pagaidām alternatīvās ieguldījumu iespējas nekustamajā īpašumā ir diezgan nepopulāra iespēja, kā pelnīt ar investīcijām,” piebilst platformas pārstāvis.
Lēmums tiek argumentēts arī ar labvēlīgajiem konkurences apstākļiem, jo “Latvijā šobrīd pūļa finansēšanas jomā nav daudz spēcīgu konkurentu”.
"Pašlaik Nordstreet platformā ir vairāk nekā 2000 aktīvo investoru un finansēti aizdevumi gandrīz 19 miljonu eiro apmērā. Investoriem ir izmaksāti vairāk nekā 1,2 miljoni eiro. Varam lepoties ar to, ka nav neviena maksātnespējīga aizdevuma," statistikā dalās T.Budriķis.
Nordstreet UAB dibināts 2017. gadā, Lietuvā. Tā pamatkapitāls ir 65'080 EUR. Pūļa finansēšanas platforma ir licencēta, un to uzrauga Lietuvas Banka. Līdz šim finansēti projekti Baltijas valstīs, Skandināvijā, Polijā un ASV nekustamā īpašuma un mazo un vidējo uzņēmumu attīstībai.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/saskata-potencialu-nekustama-ipasuma-pula-finansesanas-joma-latvija-503814
Search
City Real Estate recommends
Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Gertrudes street, 2th floor, 2 rooms, 65.00m2
500.00 EUR 7.69 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Bruninieku street, 5th floor, 2 rooms, 38.00m2
220.00 EUR 5.79 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Kliversala

Apartment for rent in Riga, Kliversala
Staraja Rusas street, 1th floor, 3 rooms, 153.00m2
1100.00 EUR 7.19 EUR / m2

View all offers