+371 67114284

Par 8 miljoniem eiro atjaunots ceļš starp Cēsīm un Priekuļiem

Par 8 miljoniem eiro atjaunots ceļš starp Cēsīm un Priekuļiem

Pabeigti remontdarbi uz autoceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši (P20) posmā no rotācijas apļa starp Cēsīm un Priekuļiem līdz krustojumam ar Vidzemes šoseju (29,6.-39,7. km), inforrmē VAS Latvijas Valsts ceļi.

Šajā posmā ir veikta segas rekonstrukcija, tās ietvaros ir pastiprināti ceļa pamati - šķembu slānim pievienots reciklētais materiāls un cements, kā arī izbūvētas trīs asfaltbetona kārtas. Autoceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši krustojumā ar Piebalgas ielu izbūvēts jauns rotācijas aplis. Pabeigta arī divu pārvadu: pār dzelzceļu (33,1.km) un Vidzemes šoseju (A2) (Vidzemes šosejas 77,76.km) pārbūve.

Pārvada pār Vidzemes šoseju pārbūves laikā zem tā bija noteikti stingri gabarītu ierobežojumi - samazināts pieļaujamais transportlīdzekļu augstums un platums. Zem pārvada bija uzstādītas pagaidu turas, sastatnes un veidņi betona konstrukcijām.

Būvdarbus veica AS A.C.B., tie izmaksāja 8,17 miljoni eiro. Remontdarbi finansēti no valsts budžeta.

Search
City Real Estate recommends
Apartment for sale in Riga, Ziepniekkalns

Apartment for sale in Riga, Ziepniekkalns
Ziepniekkalna street, 6th floor, 3 rooms, 133.00m2
255000.00 EUR 1917.29 EUR / m2

Apartment for sale in Riga, Riga center

Apartment for sale in Riga, Riga center
Rupniecibas street, 6th floor, 3 rooms, 114.50m2
590000.00 EUR 5152.84 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Rupniecibas street, 2th floor, 4 rooms, 145.00m2
2000.00 EUR 13.79 EUR / m2

View all offers