Maxima Mūkusalas ielas veikalā investē 4,2 miljonus eiro

Maxima Mūkusalas ielas veikalā investē 4,2 miljonus eiro
Pēc rekonstrukcijas un modernizācijas darbiem durvis vēris «Maxima XX» veikals Mūkusalas ielā 73, Rīgā. Kopējās investīcijas pārsniegušas 4,2 miljonus eiro.
Veikala ēkas rekonstrukcijas ietvaros ir pilnībā atjaunota telpu apdare un inženierkomunikācijas, kā arī mainīts tirdzniecības centra plānojums. Kopējā ēkas platība ir 7464 m2. No tiem 2408 m2 aizņem «Maxima XX» veikala tirdzniecības zāle un palīgtelpas 1149 m2 platībā, savukārt pārējā ēkas daļā atrodas koplietošanas zona, nomas platība un telpas pārtikas un sadzīves preču interneta veikala «Barbora» vajadzībām.
Palielinot ēkas kopējo energoefektivitāti ir uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums, jaunās paaudzes aukstuma sistēma un energoefektīvas ventilācijas iekārtas. Veikals pēc renovācijas ir aprīkots ar tādām tehnoloģijām kā multimediju svari, cenu pārbaudītāji un TV ekrāni pie vitrīnām. Veikalā turpmāk darbosies 11 pašapkalpošanās un 8 tradicionālās kases.
Pilnībā atjaunots ticis arī autostāvvietas segums un brauktuves daļa veikala tuvumā. Ēkas fasādes atjaunošanai izmantoti HPL paneļi ar integrētu LED apgaismojumu.
«Maxima Latvija» 2019.gadā plāno investēt vairāk nekā 34 miljonus eiro, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, vairākus mazā formāta veikalus, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot, informē «Maxima Latvija» pārstāve Liene Dupate-Ugule.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/maxima-mukusalas-ielas-veikala-investe-42-miljonus-eiro-492060
Search