+371 67114284

Liepājas enerģija plāno apjomīgu šķeldas iepirkumu

Liepājas enerģija plāno apjomīgu šķeldas iepirkumu

Vēsma Lēvalde, 2012. gada 27. februāris
SIA Liepājas enerģija uzsākusi šķeldas iepirkuma procedūru, lai apzinātu šķeldas piedāvājumu un cenu. Lai nodrošinātu topošās koģenerācijas stacijas darbību, nepieciešams ap 350 m3 šķeldas diennaktī jeb ap 120 tūkst. m3 šķeldas gadā.
Db.lv rakstīja, ka biokoģenerācijas stacijas būvniecība sākta 2011.gada novembrī. Tā gadā saražos 60 tūkst. MWh siltumenerģijas, kas ir 20% no kopējā apjoma un 12 tūkst. MWh elektroenerģijas. Projekta izmaksas ir aptuveni 7,4 milj. latu, tai skaitā ES Kohēzijas fonda atbalsts 2,2 milj. latu. Staciju būvē a/s UPB, ekspluatācijā to plānots nodot 2012. gadā pirms apkures sezonas. Uzņēmuma vadība lēš, ka jaunā stacija ļaus samazināt siltumenerģijas tarifu par aptuveni 7%.
Iepirkumu procedūru siltuma ražotājs organizē kā cenu aptauju, lai apzinātu šķeldas ražotājus, viņu piedāvājumu un cenas. Pēc piedāvājumu saņemšanas un izvērtēšanas SIA Liepājas enerģija organizēs sarunas un slēgs līgumus ar vairākiem piegādātājiem.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/razosana/energetika/liepajas-energija-plano-apjomigu-skeldas-iepirkumu-252668
Search
City Real Estate recommends
Commercial premises for lease in Riga, Riga center

Commercial premises for lease in Riga, Riga center
Pernavas street, 1th floor, 2 rooms, 84.23m2
800.00 EUR 9.5 EUR / m2

Apartment for sale in Jurmala, Jaundubulti

Apartment for sale in Jurmala, Jaundubulti
Strelnieku prospekts, 3th floor, 3 rooms, 77.60m2
198000.00 EUR 2551.55 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Artilerijas street, 2th floor, 4 rooms, 140.00m2
3000.00 EUR 21.43 EUR / m2

View all offers