+371 67114284

Liepājā par teju 8 milj. Ls atjaunos ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu

Liepājā par teju 8 milj. Ls atjaunos ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu

Gunta Kursiša, 2012. gada 12. marts
Liepājas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmās tiks veikti vērienīgi būvdarbi un rekonstrukcijas darbi, kuriem Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), sadarbojoties ar Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fondu (KF), atvēlējusi vairāk nekā 7,77 milj. Ls.
KF atbalstītā projekta ietvaros tiks veikti ūdensapgādes un kanalizācijas cauruļvadu izbūves un rekonstrukcijas darbi, kanalizācijas cauruļvadu renovācija ar oderēšanas metodi, esošo kanalizācijas sūkņu staciju demontāža un jaunu kanalizācijas sūkņu stacijas izbūve Liepājas pilsētā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.
Sarunu procedūras rezultātā tika izvēlēti to uzņēmumu pieteikumi, kuri piedāvāja zemāko līgumcenu. Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana Liepājā uzticēta a/s UPB, kas to apņēmusies veikt par 2,657 milj. Ls, tāpat uzņēmums veiks arī tīklu rekonstrukciju – šo darbu līgumcena ir 1,662 milj. Ls. Savukārt 3,458 milj. Ls vērtos kanalizācijas cauruļvadu renovācijas darbus veiks a/s Per Aarsleff.
Tāpat informācija IUB liecina, ka ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukcija un paplašināšana šogad un nākamgad norisināsies arī Ventspilī. Projekta «Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī» trešajā kartā VARAM izsludinātajā iepirkumu konkursā uzvarējusi SIA Variants, SIA VIA, SIA Ostas Celtnieks, PSIA Ventspils labiekārtošanas kombināts, kas kopumā veiks darbus par divu milj. Ls vērtu līgumcenu.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/citas-zinas/liepaja-par-teju-8-milj-ls-atjaunos-udensapgades-un-kanalizacijas-sistemu-253227
Search
City Real Estate recommends
Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Republikas laukums, 6th floor, 3 rooms, 200.00m2
2500.00 EUR 12.5 EUR / m2

Apartment for sale in Jurmala, Jaundubulti

Apartment for sale in Jurmala, Jaundubulti
Strelnieku prospekts, 2th floor, 3 rooms, 60.60m2
203616.00 EUR 3360 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Agenskalns

Apartment for rent in Riga, Agenskalns
Ranka dambis, 5th floor, 2 rooms, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

View all offers