+371 67114284

Latvijas Būvniecības gada balvas 2020 pretendenti nominācijā Restaurācija

Latvijas Būvniecības gada balvas 2020 pretendenti nominācijā Restaurācija
Konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2020" saņemti gandrīz 140 pieteikumi, informēja biedrības "Building Design and Construction Council" valdes locekle Agrita Lūse.
Balvas tiek piešķirtas kopumā 10 nominācijās. Db.lv piedāvā balvas pretendentus aplūkot galerijās atsevišķās nominācijās. Šoreiz ieskatam nominācijā "Restaurācija" pieteiktie objekti.
Konkursa laureātus paziņos 2021.gada marta sākumā.
Konkurss "Latvijas Būvniecības gada balva" norisinās septīto gadu, un tā misija ir popularizēt drošas, inovatīvas, augstvērtīgas un estētiski kvalitatīvas ēkas un būves, kas tapušas Latvijas teritorijā vai ārpus tās, ja par projekta realizāciju atbildīgi ir Latvijas pilsoņi - būvnieki, projektētāji, konstrukciju ražotāji un citi.
Konkursa mērķis ir paaugstināt būvniecības, projektēšanas un arhitektūras nozares prestižu sabiedrībā, popularizējot labas prakses pieredzi Latvijā un aiz tās robežām.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/foto-latvijas-buvniecibas-gada-balvas-2020-pretendenti-nominacija-restauracija-501194
Search
City Real Estate recommends
House for shortterm rent in Riga, Krasta masivs

House for shortterm rent in Riga, Krasta masivs
Krasta street, 1 floors, 3 rooms, 50.00m2
100.00 EUR 2 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Rupniecibas street, 3th floor, 4 rooms, 145.00m2
2000.00 EUR 13.79 EUR / m2

Apartment for sale in Riga, Ziepniekkalns

Apartment for sale in Riga, Ziepniekkalns
Ziepniekkalna street, 6th floor, 3 rooms, 133.00m2
255000.00 EUR 1917.29 EUR / m2

View all offers