+371 67114284

Ķemeru sanatoriju pērk Krievijas investors

Ķemeru sanatoriju pērk Krievijas investors

Db.lv, 2014. gada 7. oktobris

Ķemeru sanatorijas neveiksmīgā izsoļu sāga nu ir beigusies. Kaut gan iesaistītās puses oficiāli baidās nosaukt izsoles uzvarētāju, Dienai no neoficiāliem, bet drošiem avotiem izdevās iegūt apstiprinājumu, ka īpašumu iegādājies SIA Park Hotel Ķemeri, kuras vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis Aleksandrs Gusakovs. 

To nenoliedz arī sanatorijas īpašnieces maksātnespējīgās SIA Ominasis Latvia administrators Ainars Kreics, kurš pircēju sauc par veiksmīgu atradumu. «Uz šī politiskā fona varbūt mazliet sliktāk ir tas, ka investors nāk no Krievijas, bet visas pārējās indikācijas ir labas,» viņš uzsver.

Zināms, ka investoram jau pieder viesnīcu tīkls Krievijā, Vācijā un Šveicē. Dienai pieejamā informācija liecina, ka Aleksandrs Gusakovs ir Heliopark Group kompānijas prezidents. Tieši uz šāda viesnīcu tipa bāzes viņš grasās attīstīt arī jauniegūto īpašumu Ķemeros, proti, ideja ir atklāt ārstnieciskā SPA kūrortviesnīcu.

Sākotnēji izskanēja runas, ka A. Gusakovs gatavojas piesaistīt Francijas kompāniju Vichy, kas nodarbotos ar faktisko pakalpojumu nodrošināšanu, tomēr pēdējā informācija liecina, ka, visticamāk, tas netiks darīts.

Lepno Ķemeru sanatorijas ēku jau vairākus gadus nav izdevies pārdot. Pēc daudzām neveiksmīgām izsolēm šoreiz īpašuma sākumcena bija jau pavisam zema - 2,9 miljoni eiro. A. Kreics nenoliedz, ka tas ir ļoti lēti, tomēr cita varianta neesot bijis.

Visu rakstu Ķemeru sanatoriju pērk Krievijas investors lasiet otrdienas, 7. oktobra laikrakstā Diena (11.lpp.)!

Search
City Real Estate recommends
Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)

Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)
Miesnieku street, 1th floor, 4 rooms, 192.00m2
4992.00 EUR 26 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Ganu street, 2th floor, 2 rooms, 48.00m2
1200.00 EUR 25 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Agenskalns

Apartment for rent in Riga, Agenskalns
Ranka dambis, 16th floor, 2 rooms, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

View all offers