+371 67114284

Iepazīstinās ar meža stāvokli Mežaparkā

Iepazīstinās ar meža stāvokli Mežaparkā

Rīt kultūras un atpūtas parkā Mežaparks pašvaldības uzņēmuma "Rīgas meži" vadība iepazīstinās ar situāciju parka meža teritorijā un informēs par plāniem tā sakārtošanā.

Pēdējo divdesmit gadu laikā parks ir aizaudzis ar pamežu, ir zudušas parka iekārtošanas laikā veidotās ainavas, piemēram, gleznainie skati uz Ķīšezeru.

Tuvāko gadu laikā parka meža daļas sakopšanā būs jāveic liels darbs, izkopjot pamežu, nocērtot slimos, bojātos un mazvērtīgos kokus, kā arī atjaunojot vēsturiskās ainavas.

Lai kliedētu sabiedrības bažas par agresīvu, nepamatotu un neprofesionālu iejaukšanos Mežaparka meža platībās, pašvaldības uzņēmuma "Rīgas meži" valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus kopīgi pārrunāt Mežaparka problēmas un aktualitātes.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://nra.lv/latvija/riga/74249-iepazistinas-ar-meza-stavokli-mezaparka.htm
Search
City Real Estate recommends
Apartment for rent in Riga, Agenskalns

Apartment for rent in Riga, Agenskalns
Balozu street, 3th floor, 5 rooms, 117.00m2
1800.00 EUR 15.38 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Valmieras street, 2th floor, 1 rooms, 24.00m2
350.00 EUR 14.58 EUR / m2

Apartment for sale in Jurmala, Jaundubulti

Apartment for sale in Jurmala, Jaundubulti
Strelnieku prospekts, 3th floor, 3 rooms, 77.60m2
250000.00 EUR 3221.65 EUR / m2

View all offers