Ekspluatācijā nodotas projekta Gaiļezera nami trīs deviņu stāvu ēkas

Ekspluatācijā nodotas projekta Gaiļezera nami trīs deviņu stāvu ēkas
Ekspluatācijā nodotas projekta “Gaiļezera nami” otrās kārtas trīs deviņu stāvu ēkas ar kopumā 96 dzīvokļiem. Projekta attīstītājs ir būvkompānija “Merks”.
Otrajā kārtā izbūvēti 64-109 m2 2-4 istabu dzīvokļi un labiekārtota teritorija. Kopumā projektā ir 192 dzīvokļi ar pilno apdari.
“Ņemot vērā tirgus pieprasījumu, otrās kārtas ēkās piedāvājam vairāk trīs istabu dzīvokļus - gan plašus, gan kompaktus. Plašākajos dzīvokļos ir divas sanitārās telpas. Savukārt teritorijā ir ierīkoti vairāki bērnu spēļu laukumi, pastaigu laipa gar ezeru, atpūtas zonas, auto stāvvietas,” stāsta Mikus Freimanis, “Merks” nekustamo īpašumu attīstības direktors.
“Piedāvājam arī īri ar pirkuma tiesībām, kas atvieglo mājokļa iegādi. Tādējādi cilvēki var jau dzīvot jaunajā mājoklī, neuztraucoties par pirmo iemaksu. Vairāk nekā puse no dzīvokļiem šajā projektā jau ir pārdoti vai rezervēti," stāsta M. Freimanis.
Projektā ir izbūvēti logi un iestikloti balkoni, lai to izmantošanu netraucētu laika apstākļi.
Ēkām ir B klases energoefektivitāte, ārsienas siltinātas ar 21 cm biezu akmensvates slāni. Apkuri nodrošina AS “Rīgas Siltums”, katram dzīvoklim ir individuāls siltuma skaitītājs un regulējami apsildes elementi.
Projektā iespējams atsevišķi iegādāties individuālas noliktavu telpas un slēgtas autostāvvietas.
Dzīvokļu cenas “Gaiļezera namos”, atkarībā no ēkas, stāva un plānojuma, ir 1377 – 1781 eur/m2, un dzīvokļu iegādei iespējams izmantot “Altum” mājokļu garantiju programmu.
“Gaiļezera namu” attīstīšanu un celtniecību vada būvkompānija “Merks”.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/foto-ekspluatacija-nodotas-projekta-gailezera-nami-tris-devinu-stavu-ekas-493697
Search
City Real Estate recommends
Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Bruninieku street, 6th floor, 3 rooms, 65.00m2
350.00 EUR 5.38 EUR / m2

House for sale in Limbazu district, Skulte

House for sale in Limbazu district, Skulte
Brinumu street, 1 floors, 3 rooms, 74.00m2
66000.00 EUR 891.89 EUR / m2

Apartment for sale in Riga, Riga center

Apartment for sale in Riga, Riga center
Akas street, 4th floor, 2 rooms, 70.90m2
150000.00 EUR 2115.66 EUR / m2

View all offers