+371 67114284

Būvnieku augstākais pjedestāls

Būvnieku augstākais pjedestāls

Uldis Andersons, 2012. gada 27. aprīlis
Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem veiksminieku būvniecībā pērn bijis krietni vairāk nekā zaudētāju; arī mīnusos ietikušie sola šogad sasparoties
Nemainīgs un ilggadējs tirgus līderis būvniecībā pērn bija SIA Skonto būve; lai arī uzņēmuma apjomu pieaugums bijis salīdzinoši neliels, Skonto būve joprojām saglabā pamatīgu atrāvienu no pārējiem pirmā desmitnieka būvniekiem. Skonto būves prezidents Guntis Rāvis panākumus skaidro lakoniski - visa pamatā esot mētķtiecīgs darbs.
Par pagājušā gada lielākajiem veiksminiekiem lielo būvuzņēmumu grupā, ko nosacīti var nošķirt ar gada būvapjomu virs 10 milj. latu, var uzskatīt tādas kompānijas kā Ostas celtnieks (pieaugums pret 2010. gadu +168%), Velve (+172%), Olimps (+92%), Siguldas būvmeistars (+79%), kā arī AS UPB (būvniecības apgrozījums +34%). 2010. gada līmenī vai pat ar nelielu apjomu kritumu pagājušo gadu pabeiguši tādi ilggadēji topa uzņēmumi kā BMGS, Merks, Re&Re, LEC u.c.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/ipasums/buve/buvnieku-augstakais-pjedestals-370800
Search
City Real Estate recommends
Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Blaumana street, 5th floor, 2 rooms, 50.00m2
750.00 EUR 15 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Elizabetes street, 2th floor, 2 rooms, 47.00m2
795.00 EUR 16.91 EUR / m2

View all offers