+371 67114284

LNK Properties projektā Renaissance nosvinēti spāru svētki

LNK Properties projektā Renaissance nosvinēti spāru svētki
Iezīmējot simbolisku brīdi, kad ir pabeigti apjomīgākie būvdarbi, nosvinēti spāru svētki daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai “Renaissance”, Vesetas ielā Rīgā.
Kopējās investīcijas projektā, ieskaitot zemes iegādi, ir 5,5 milj. eiro, no tiem 2,3 milj. eiro ir “Expobank” kredīts. Būvniecību plānots pabeigt 2022. gada pavasarī.
Projektu Skanstes apkaimē attīsta SIA “LNK Properties”, arhitektūras un iekštelpu dizaina autori ir birojs “Sarma Norde”, savukārt būvdarbus veic AS “LNK Industries”.
Topošajai 10 dzīvokļu ēkai ir septiņi stāvi. “Nepilnu 10 mēnešu laikā jau ir uzbūvēta gandrīz 25 m augsta ēka, ar sarežģītiem eksponēta betona elementiem. Darbi projektā aktīvi turpinās pat apsteidzot grafiku,” komentē SIA “LNK Properties” valdes locekle, dzīvojamo nekustamo īpašumu departamenta vadītāja Aleksandra Strode.
“Esam gandarīti, ka, neraugoties uz pandēmiju un tās radītajiem sarežģījumiem, arī nekustamo īpašumu un būvniecības joma turpina attīstīties un uzņēmēji izvēlas drošu un pārdomātu finansējumu savam biznesam. “Renaissance” ir oriģināls projekts Rīgā, tāpēc ar prieku novērojam, kā top unikāla daudzdzīvokļu dzīvojamā māja ar ekskluzīviem apartamentiem,” komentē AS “Expobank” valdes loceklis Vasilijs Karpovs.
Ēkas būvniecību AS “LNK Industries” uzsāka pagājušā gada decembrī, un patlaban tiek veikti ēkas stikla fasādes izbūves darbi. Turpinās jumta un terašu hidroizolācijas darbi, kā arī notiek ģipškartona starpsienu karkasu un iekšējās tīklu komunikācijas izbūve. Jau tuvākajā laikā plānots uzsākt ventilējamās un dekoratīvās fasādes izbūvi, kā arī sētas un labiekārtojuma izbūves darbus.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/lnk-properties-projekta-renaissance-nosvineti-sparu-svetki-504898
Поиск