+371 67114284

Īrnieks, dzīvokļa īpašniekam nezinot, izzog un izīrē dzīvokli citām personām.

Īrnieks, dzīvokļa īpašniekam nezinot, izzog un izīrē dzīvokli citām personām.

Pirmdien Rīgas Zemgales iecirknī ar iesniegumu vērsās kāda dzīvokļa īpašnieks, kurš ziņoja, ka viņa dzīvoklī notikusi zādzība, ziņo Valsts policija.


Cietusī persona pastāstīja, ka ieradies savā dzīvoklī, kuru tobrīd izīrējis 1987. gadā dzimušam vīrietim, taču tur viņu sagaidījis pārsteigums – no dzīvokļa pazudušas vairākas lietas un tajā dzīvo sveši cilvēki.


Policijas darbinieki noskaidroja, ka īrnieks, dzīvokļa saimniekam nezinot, bija pārvācies uz dzīvi citviet, līdzi paņemot daļu sadzīves tehnikas, tajā skaitā arī putekļusūcēju, televizoru un portatīvo datoru, un par maksu izīrējis dzīvokli citai personai.


Policisti aizturēja 1987. gadā dzimušo vīrieti, kurš atzina savu vainu izdarītajā noziegumā. Dzīvokļa saimnieks daļu mantu jau ir atguvis.


Pret aizturēto ir sākts kriminālprocess par zādzību. Vīrietim var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Поиск

Разместите свое предложение

Разместить предложение

Запрос предложения

Подать запрос

Получайте предложения на е-мейл

Подписаться
City Real Estate рекомендует
Продают квартиру в Риге, Центре

Продают квартиру в Риге, Центре
Улица Рупниецибас, 5 этаж, 3 Комнаты, 95.70m2
390000.00 EUR 4075.24 EUR / m2

Продают квартиру в Риге, Центре

Продают квартиру в Риге, Центре
Улица Рупниецибас, 5 этаж, 3 Комнаты, 97.90m2
380000.00 EUR 3881.51 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Вецриге

Сдают квартиру в Риге, Вецриге
Улица Рихарда Вагнера, 3 этаж, 2 Комнаты, 69.00m2
1300.00 EUR 18.84 EUR / m2

Все предложения