+371 67114284

Nekustamais īpašums

lapa
no 147
 
ID: 507318

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Barona iela, 6. stāvs, 1 istabas, 82.00m2

450.00 EUR 5.49 EUR / m2

Apskatīt

ID: 428542

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 4. stāvs, 2 istabas, 47.50m2

450.00 EUR 9.47 EUR / m2

Apskatīt

ID: 424545

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Katoļu iela, 5. stāvs, 2 istabas, 43.00m2

450.00 EUR 10.47 EUR / m2

Apskatīt

ID: 424442

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Bruņinieku iela, 4. stāvs, 2 istabas, 40.00m2

450.00 EUR 11.25 EUR / m2

Apskatīt

ID: 428065

Izīrē dzīvokli Rīgā, Dzirciemā
Dzirciema iela, 1. stāvs, 3 istabas, 58.91m2

450.00 EUR 7.64 EUR / m2

Apskatīt

ID: 426757

Izīrē dzīvokli Rīgā, Dzirciemā
Dzirciema iela, 12. stāvs, 2 istabas, 47.00m2

450.00 EUR 9.57 EUR / m2

Apskatīt

ID: 513817

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Klijānu iela, 1. stāvs, 1 istabas, 30.00m2

450.00 EUR 15 EUR / m2

Apskatīt

ID: 513978

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Klijānu iela, 4. stāvs, 1 istabas, 35.00m2

450.00 EUR 12.86 EUR / m2

Apskatīt

ID: 515124

Izīrē pa dienām māju Rīgā, Kleistos
Dubultmuiža, 2 stāvi, 23 istabas, 661.00m2

450.00 EUR / dienā

Apskatīt

ID: 515125

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Barona iela, 3. stāvs, 1 istabas, 28.00m2

450.00 EUR 16.07 EUR / m2

Apskatīt

 
lapa
no 147
 
 

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos
Strēlnieku prospekts, 2. stāvs, 3 istabas, 77.60m2
208588.00 EUR 2687.99 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu