+371 67114284

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Elizabetes iela, 58.60m2, 800.00 EUR / mēn.

pdf

Apraksts
Restaurēta māja, iežogota teritorija, slēgta teritorija, apsargāta teritorija, objektu apsargā fiziskā apsardze, guļamistabu skaits 2 gab., telpas izolētas, augstie griesti, centrālā apkure, sanitārais mezgls apvienots, minimālais īres termiņš, uz 1 gadu, ar iespēju pagarināt līgumu, projektā vēl pieejami dzīvokļi 1 gab., CITY REAL ESTATE ID - 518014
ID 518014
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Elizabetes iela
Platība 58.60 m2
Stāvs 1 no 6
Istabas 2
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles pēc vienošanās
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 800.00 EUR 13.65 EUR / m2
+ komunālie maksājumi
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 1. stāvs, 2 istabas, 84.23m2
800.00 EUR 9.5 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2
375345.00 EUR 3595.26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu