+371 67114284

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Ģertrūdes iela, 105.00m2, 295000.00 EUR

pdf

Apraksts
Fasādes māja, slēgts pagalms, ieeja no ielas, logi vērsti mājas abās pusēs, istabas izolētas 3 gab., viesistaba, virtuve, augstie griesti, centrālā apkure, plastikāta stikla pakešu logi, lamināta parketa grīda, flīžu grīdas segums, sanitārais mezgls apvienots, stūra vanna, iebūvēta virtuves iekārta, iebūvēti sienas skapji, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, indukcijas plīts, cepeškrāsns, tvaika nosūcējs, mikroviļņu krāsns, veļas mašīna, kāpņu telpā koda atslēga, atbrīvots, stratēģiski izdevīga vieta, CITY REAL ESTATE ID - 517837
ID 517837
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Ģertrūdes iela
Platība 105.00 m2
Stāvs 3 no 5
Istabas 4
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles daļēji mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 295000.00 EUR 2809.52 EUR / m2
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 6. stāvs, 3 istabas, 114.50m2
590000.00 EUR 5152.84 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 4. stāvs, 2 istabas, 127.30m2
590000.00 EUR 4634.72 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu