+371 67114284

Sky Garden

2012.gada 28.jūnijā Jūrmalas dome apstiprināja SKY GARDEN CLUB kvartāla detālplānojuma uzsākšanu.

Vai varat iedomāties siltu vasaras rītu, pirmo rītu savā jaunajā, saules staru pielietajā dzīvoklī? Vai varat apjaust sava bērna prieku, kuram nu pieder visa pludmale, nevis tikai šaura smilšu kaste? Vai varat iztēloties, ka, atverot sava dzīvokļa logu, jūs ieelpojat svaigu priežu gaisu un, kur vien skatāties, – visapkārt zaļš. Klusajā Jūrmalas daļā – Asaros, Asaru prospektā 53, – bērzu un priežu ieskaut…

lasīt vairāk

2012.gada 28.jūnijā Jūrmalas dome apstiprināja SKY GARDEN CLUB kvartāla detālplānojuma uzsākšanu.

Vai varat iedomāties siltu vasaras rītu, pirmo rītu savā jaunajā, saules staru pielietajā dzīvoklī? Vai varat apjaust sava bērna prieku, kuram nu pieder visa pludmale, nevis tikai šaura smilšu kaste? Vai varat iztēloties, ka, atverot sava dzīvokļa logu, jūs ieelpojat svaigu priežu gaisu un, kur vien skatāties, – visapkārt zaļš. Klusajā Jūrmalas daļā – Asaros, Asaru prospektā 53, – bērzu un priežu ieskautā teritorijā top trīsstāvu daudzdzīvokļu nams „SKY GARDEN”, kas kļūs par īstajām mājām 48 ģimenēm.

Zaļais, mājīgais un mūsdienīgais dzīvokļu projekts „SKY GARDEN” būs ērta un moderna būve ar komfortablu un ergonomisku dzīvokļu plānojumu, izbūvētu pazemes autostāvvietu, brīnišķīgu jumta dārzu un slēgtu, labiekārtotu pagalmu ar izbūvētu bērnu rotaļlaukumu. Būvniecībā izmantoti dabīgi un ekoloģiski materiāli, izmatotas energoefektīvas tehnoloģijas.

Pirmajā stāvā katram dzīvoklim tiks izbūvēta terase, no kuras varēs nokļūt mājas teritorijā neizmantojot kāpnes, otrajā stāva katram dzīvoklim būs izbūvēts plašs un gaišs balkons, savukārt trešā stāva dzīvokļiem būs katram savs jumta dārzs – zaļa un saulaina terase uz jumta, kur var brīvi atpūsties vai izaudzēt, ko sev tīkamu – zaļumus, dārzeņus, ziedus vai zālienu.

Zaļie jumta dārzi tiks radīti kā māju un apkārtējo vidi vienojošs motīvs un dos iespēju visiem mājas iedzīvotājiem trīs koplietošanas jumta terasēs rīkot nelielas, oriģinālas privātās ballītes, Papildus zaļajai zonai iedzīvotāju ērtībai uz jumta tiks ierīkotas trīs koplietošanas grila vietas ar grila kamīniem, nelielu aprīkotu virtuvīti un sanitāro mezglu, lai mājas iemītnieki un viņu viesi pasākumos justos maksimāli brīvi un komfortabli.

Šovasar esam uzsākuši projekta „SKY GARDEN” Asaru prospektā 53 būvniecību un realizāciju, kas ir aizsākums multifunkcionālā kompleksa „SKY GARDEN CLUB” attīstībai. „SKY GARDEN CLUB” atradīsies kvartālā starp Asaru prospektu 53; 57; 59 un Vēju ielu 7.

Multifunkcionālajā dzīvojamā kompleksā „SKY GARDEN CLUB” līdzās komfortabliem, mājīgiem un ergonomiskiem dzīvokļiem tiek plānots veidot savu infrastruktūru – pilsētu pilsētā, kur iedzīvotājiem, neizejot no kvartāla, būs pieejams pārtikas veikals ar eko produktu stendu, veļas mazgātava, restorāns, banketu zāle, bērnu dārzs, bērnu rotaļu laukums, skaistumkopšanas salons + SPA, fitnesa zāle, beķereja, bankomāts, auto mazgātuve, kā arī būs pieejams īpašs apsaimniekošanas serviss.

2012.gada 28.jūnijā Jūrmalas dome apstiprināja SKY GARDEN CLUB kvartāla detālplānojuma uzsākšanu.

Gaidīsim Jūs pie mums – projektā SKY GARDEN!

Projektētājs: SIA „DO studio”

Arhitekts: Didzis Krūmiņš

Būvuzņēmējs: SIA „Easy Building”

Uzņēmums „Easy building” ir austriešu kompānijas „VST Group” oficiālais pārstāvis un partneris Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Polijā un Baltijas valstīs, kurš būvē celtnes, pielietojot VST –patentētu nenoņemamo veidņu–paneļu sistēmu. VST sistēmas paneli veido divas 24 mm biezas, līdzeni presētas cementa skaidu plāksnes (CSP), kas rūpnīcā tiek savienotas vienā gatavā elementā. Pirms plākšņu savienošanas panelī tiek ievietots projektā paredzētais armatūras stiegrojums. Plākšņu savienošanai tiek izmantoti oriģināli, patentēti tērauda profili, kuri pie plāksnēm stiprinās ar īpašām tērauda skrūvēm. Ar šiem profiliem tiek panākts vienmērīgs paneļa biezums, kā arī slodzes uzņemšana līdz pilnīgai betona sacietēšanai. Sienu un pārsegumu elementi vienā mezglā tiek montēti būvlaukumā un tad ar šķidro betonu aizpildīti, tādējādi nodrošinot pilnīgu stabilitāti. Tā CSP kļūst par nedemontējamu veidni, kam ir augsta pirmsapstrādes kvalitāte. Šī sistēma tiek pielietota sienu, pārsegumu, trepju, kā arī citu specelementu izveidošanai.

Apsaimniekošana un serviss

Namu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu nodrošinās pieredzējuši speciālisti, rūpējoties par ēkas komunālajām sistēmām un koplietošanas telpām, kā arī veicot teritorijas apzaļumošanas un labiekārtošanas darbus. Jūs vienmēr pārnāksiet mājās tīrā, sakoptā vidē, nedomājot par sniega tīrīšanu vai atkritumu izvešanu.

Apsaimniekotājs:

SIA „Labo namu aģentūra” ir nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pārvaldīšanas uzņēmums ar pārliecinošu pieredziun individuālu pieeju katram klientam, izstrādājot ikvienam visatbilstošāko apsaimniekošanas piedāvājumu. Objektu loks – sākot ar daudzdzīvokļu namiem un biroju ēkām, līdz pat ražotnēm un noliktavām.

Apkārtnes apraksts

Projekts „SKY GARDEN” atrodas Klusajā Jūrmalas daļā – Asaru prospektā 53, Asaros, Jūrmalā, bērzu un priežu ieskautā teritorijā.

„SKY GARDEN” atrodas tikai divu minūšu gājiena attālumā pa sakopto Gaidas ielu no pludmales, kur var baudīt saules starus, karstās dienās ļauties veldzējošai peldei vai arī doties nesteidzīgā pastaigā gar jūras krastu, kā arī baudīt aktīvu atpūtu – spēlēt volejbolu, skriet, ļauties jūras viļņiem, braucot ar ūdens velosipēdu, bet asāku sajūtu cienītāji var baudīt Jūrmalas vējus kaitojot vai vindsērfingojot.

Pavisam netālu atrodas rehabilitācijas centrs „Vaivari”, kurā ir visas iespējas uzlabot veselību, kā arī baudīt relaksējošas masāžas, Šarko dušu, pērļu vannu un peldi minerālūdens baseinā.

Kultūras dzīvi var baudīt 7km attālumā – kultūrvēsturiski nozīmīgā Jomas ielā – Jūrmalas galvenā gājēju ielā, kas kļuvusi par savdabīgu pilsētas vizītkarti. Te saglabājusies 19. gs. un 20. gs. sākuma kūrorta arhitektūra, kuras lielākā vērtība ir koka apbūve ar pārsteidzoši krāšņiem kokgriezuma dekoriem ēku fasādēs un jumtu apdarē. Saule, jūra, krāšņā daba, saposušos atpūtnieku pūļi, kas plūst pa Jomas ielu, piepilda suvenīru bodītes, restorāniņus un kafejnīcas, no kafejnīcām plūstošā mūzika, kafijas, vaniļas un šokolādes smarža, visaptveroša pacilātība un gaisā virmojošā jautrība rada pastāvīgu svētku atmosfēru, kuru papildina aktīva nakts dzīve daudzajos klubos un kazino.

Savukārt, ja vēlaties no kūrortpilsētas nokļūt citās Latvijas pilsētās, tas nesagādās ne mazākās problēmas – 10 minūšu gājiena attālumā atrodas dzelzceļa stacija „Vaivari”. No dzelzceļa stacijas varat ērti nokļūt visās Latvijas lielākajās pilsētās. Attālums līdz starptautiskajai lidostai „Rīga” – 30 km, bet līdz Rīgas centram – 35 km.

Ja ceļojat uz Latviju no citas valsts, vislabāk izmantot lidmašīnu, vilcienu, prāmi, starptautisko autobusu vai automašīnu.

Jūrmala ir vislielākā kūrortpilsēta Baltijās valstīs un otra lielākā pilsēta Latvijā (55.000 iedzīvotāju).

Tā stiepjas 32 km garumā gar Rīgas jūras līci un aizņem 100 kv.km.

Ērtais ģeogrāfiskais novietojums (15 km līdz starptautiskajai lidostai un 25 km līdz Rīgai) un daudzveidīgās satiksmes iespējas (6 joslu šoseja, dzelzceļš, ūdensceļš) ļauj to sasniegt dažu desmitu minūšu laikā.

Jūrmalas galvenā bagātība ir tās daba un maigais, dziedējošais klimats.

Ne jau velti šeit uzbūvēts tik daudz atpūtas namu un sanatoriju.

Ap 1/3 no pilsētas teritorijas klāj priežu meži un parki, kas nodrošina tās iedzīvotājiem un viesiem spirgtu, veselīgu gaisu.

Unikālā balto smilšu pludmale tiek rūpīgi kopta un labiekārtota, tādēļ tai piešķirts Vides izglītības fonda Zilais karogs – pasaulē atzītākais ūdens kvalitātes un apkārtnes tīrības apliecinātājs.

Pats Jūrmalas centrs iezīmīgs ar attīstītu infrastruktūru.

Liels daudzums kafejnīcu un restorānu, veikali, viesnīcas, sporta un rehabilitācijas centri, valsts un privātu organizāciju filiāles sakoncentrējušās ap plašo, tikai gājējiem atvēlēto Jomas ielu.

Jūrmalā pie Lielupes uzbūvēts lielākais Baltijas ūdens atrakciju centrs Līvu akvaparks, kurā var baudīt vasaru visu gadu.

Arī kultūras dzīve nav atstāta novārtā, un visaktīvākā tā ir Dzintaru koncertzālē.

Šeit katru vasaru notiek neskaitāmi estrādes un akadēmiskās mūzikas koncerti, kuros uzstājas gan vietējas, gan ārzemju zvaigznes.

Rajons Jūrmala
Reģions Asari
Iela Asaru prospekts 53
Platība no 154 m2 līdz 189 m2
Stāvu skaits 3
Istabas no 3 līdz 3
Pārdošanas cena no 1368 EUR / m2

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

lapa
no 1
 
ID cenas platības
ID: 426084

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Asaros
Pīlādzis, 1. stāvs, 3 istabas, 189.20m2

259000.00 EUR 1368.92 EUR / m2

Apskatīt

ID: 502982

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Asaros
Asaru prospekts, 1. stāvs, 3 istabas, 154.00m2

259000.00 EUR 1681.82 EUR / m2

Apskatīt


lapa
no 1
 
ID cenas platības