+371 67114284

Skanstes mājas

Skanstes mājas - mājvieta cilvēkiem ar augstām dzīves kvalitātes prasībām! Latvijas labāko dzīvojamo māju būvniecības profesionāļu komanda apvienoja pieredzi, zināšanas un kompetences, lai radītu pamatus videi, par kuru Jūs varēsiet teikt: „Nekur nav tik labi kā mājās!”

Papildus informācija

Ēkas apraksts Skanstes mājas ļoti organiski iekļaujas Rīgas jaunajā centrā. Mūsdienīgā nama fasādi rotā terases, balkoni, pasteļtoņos krāsotas sienas ar oranžiem akcentiem. Nama fasāde un visas tā sienas ir rū…

lasīt vairāk

Skanstes mājas - mājvieta cilvēkiem ar augstām dzīves kvalitātes prasībām! Latvijas labāko dzīvojamo māju būvniecības profesionāļu komanda apvienoja pieredzi, zināšanas un kompetences, lai radītu pamatus videi, par kuru Jūs varēsiet teikt: „Nekur nav tik labi kā mājās!”

Papildus informācija

Ēkas apraksts Skanstes mājas ļoti organiski iekļaujas Rīgas jaunajā centrā. Mūsdienīgā nama fasādi rotā terases, balkoni, pasteļtoņos krāsotas sienas ar oranžiem akcentiem. Nama fasāde un visas tā sienas ir rūpnieciski siltinātas, novēršot siltuma zudumus un risku, ka nama stūra dzīvokļi varētu būt jūtami vēsāki. Nama iedzīvotājus augšējos stāvos nogādās drošais „Cone” lifts ar celtspēju līdz 1000 kilogramiem vai 13 cilvēkiem. Liftā ir metāliska apdare un spoguļi. Ja savu automašīnu būsiet novietojis pazemes autostāvvietā, lifts no dzīvokļa Jūs nogādās tieši 1. stāvā. Šis lifts ir pietiekami liels, lai tajā būtu ērti pārvadāt bērnu ratiņus vai velosipēdus. Nama pazemes autostāvvietā ir vieta 26 automašīnām. Autostāvvietu šeit varat iegādāties par papildu samaksu. Jūsu ērtībām blakus namam atradīsies arī neliela apsargājama autostāvvieta, kurā varēsiet īrēt automašīnas vietu. Dzīvokļu apraksts Optimāli plānoti 2–5 istabu dzīvokļi platībā no 50 m2, kur plānojums Jums sniegs plašuma sajūtu, vienlaikus nepārmaksājot par lieku platību. Domājot par mūsdienu klientu komfortu, visos 3 un 4 istabu dzīvokļos ir divi sanitārie mezgli un master bedroom – guļamistaba, kurai piekļauta garderobe un viens no sanitārajiem mezgliem. Šāda koncepta dzīvokļu plānojums patiks ģimenēm ar bērniem, jo vecākiem sniegs privātuma un intimitātes sajūtu. Elitāra dzīves stila piekritējiem patiks 11. stāva penthouse tipa dzīvokļi ar plašām terasēm.

Daudzos trīsistabu un piecistabu dzīvokļos, domājot par Jūsu komfortu, esam ieprojektējuši arī nelielas palīgtelpas, kurās ērti varēsiet glabāt saimniecības lietas. Tāpat katrā kāpņu telpā ir noliktava, kuru var izmantot ikviena dzīvokļa īpašnieks, lai tur drošībā novietotu savu velosipēdu vai bērnu ratiņus. Papildus tam piedāvājam jebkuram dzīvokļa īpašniekam savā īpašumā iegādāties kādu no 30 nelielajām noliktavām šajā ēkā. Siltumapgādi Skanstes mājās nodrošinās „Rīgas siltums”, kas ir ekonomiski izdevīgākais apkures risinājums jaunā, siltinātā daudzdzīvokļu namā. Jūs varēsiet regulēt temperatūru katrā sava dzīvokļa telpā. Ēkas būvniecībā, ārējā un iekšējā apdarē izmantojam tikai drošus, kvalitatīvus un pārbaudītus materiālus ar ilgu kalpošanas mūžu, tādēļ „Merks” nodrošina divu gadu garantiju Skanstes māju namam un dzīvokļiem, ikvienam tās iedzīvotājam sniedzot drošību un garantiju, ka visas nepilnības un nianses tiks novērstas. Atrašanās vieta un apkārtne Jūsu jaunā mājokļa atrašanās vieta ir jaunajā Rīgas centrā – Skanstes mājās. Tikai dažu minūšu attālumā no bērnudārza, skolas, Olimpiskā centra, SPA un skaistumkopšanas saloniem, tirdzniecības centriem, labākajiem Rīgas restorāniem un sabiedriskā transporta. Ideāla – tāda ir Jūsu jauno māju atrašanās vieta.

Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Grostonas iela 21
Platība no 63 m2 līdz 92 m2
Stāvu skaits 8
Istabas no 2 līdz 3
Pārdošanas cena no 2984 EUR / m2
Īres cena no 650 EUR / mēn.

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

lapa
no 1
 
ID cenas platības
ID: 425490

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Grostonas iela, 2. stāvs, 2 istabas, 65.00m2

650.00 EUR 10 EUR / m2

Apskatīt

ID: 516038

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Grostonas iela, 2. stāvs, 2 istabas, 63.00m2

188000.00 EUR 2984.13 EUR / m2

Apskatīt

ID: 424514

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Grostonas iela, 6. stāvs, 3 istabas, 92.00m2

280000.00 EUR 3043.48 EUR / m2

Apskatīt


lapa
no 1
 
ID cenas platības