Salnas 21

„Salnas 21” atrodas attīstītā Rīgas rajonā – Pļavniekos, kur ērti pieejamas gan latviešu, gan krievu skolas, bērnudārzi, sporta centri, izklaižu vietas, lielveikali un „Dreiliņu” tirgus.

Vienā pusē atrodas pilsētas aktīvā daļa, savukārt, otrā – apzaļumota dabas teritorija.

Gan galvaspilsētas cienītājiem, gan miera baudītājiem, ģimenēm, pāriem un jauniešiem – „Salnas 21” ir ekskluzīvs un kvalitatīvs 2009. gadā ekspluatācijā nodots jauns projekts ar plašu dzīvokļu klāstu un 2013. gadā…

lasīt vairāk

„Salnas 21” atrodas attīstītā Rīgas rajonā – Pļavniekos, kur ērti pieejamas gan latviešu, gan krievu skolas, bērnudārzi, sporta centri, izklaižu vietas, lielveikali un „Dreiliņu” tirgus.

Vienā pusē atrodas pilsētas aktīvā daļa, savukārt, otrā – apzaļumota dabas teritorija.

Gan galvaspilsētas cienītājiem, gan miera baudītājiem, ģimenēm, pāriem un jauniešiem – „Salnas 21” ir ekskluzīvs un kvalitatīvs 2009. gadā ekspluatācijā nodots jauns projekts ar plašu dzīvokļu klāstu un 2013. gadā veiktu modernizāciju. Lielisks mājoklis ikvienam.

Mājokļi „Salnas 21” būs piemēroti cilvēkiem, kas novērtē augstākās klases komfortu par ļoti pieejamu cenu.

Iesakām mājokli visiem tiem, kas mīl stabilitāti, sakārtotu, modernu vidi un ērtu sadzīvi.

Ģimenēm ar bērniem šeit būs lieliska vieta, kur pavadīt laiku aktīvi – braucot ar velo, pastaigājoties vai dodoties uz netālajām atrakciju vietām, iepirkšanās centriem.

Toties visiem citiem, tā ir vieta, kas ir tuva gan galvaspilsētas centram – darbam, valsts iestādēm, kafejnīcām un universitātēm, gan arī apzaļumotai un klusai pilsētas nomalei.

Ēka atrodas 50 metru attālumā no A. Deglava ielas un tai ir laba infrastruktūra. 100 metru attālumā no ēkas atrodas sabiedriskā transporta pieturvieta „Baltinavas iela”, no kuras kursē 6, 34, 51 un 52 maršruta autobusi un 214 un N6 mirkroautobusi, kas dažādos maršrutos (pa Brīvības, Krasta vai Valmieras ielām) aizved iedzīvotājus uz Rīgas centru.

400 m attālumā no „Salnas 21” ir veikals „Maxima”, bet 700 m attālumā ir veikals „Supernetto”. 800 m attālumā no ēkas atrodas „Dreiliņu” tirgus.

Blakus ēkai atrodas 270. Pirmsskolas iestāde, bet 700 metru attālumā Rīgas pirmsskolas iestāde „Dzilniņa”, kurai pretējā ielas pusē atrodas Rīgas 92. Vidusskola.

„Salnas 21” ir jauns daudzdzīvokļu projekts, kas atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā, zelta vidusceļā starp pilsētas ekstrām un apzaļumotu, klusu apkārtni – Pļavniekos, Salnas ielā 21.

Ēkā atrodas kopumā ir 518 dzīvokļi un tās kopējā platība ir 37 427 m2, zemes platība ir 11 647 m2, kas pieder dzīvokļu īpašniekiem.

Piedāvājam jums izvēlēties dzīvokli jaunajā projektā ar tieši jums ērtāko un piemērotāko platību:

1-istabas dzīvokli ar platību no 33 līdz 38 m2

2-istabu dzīvokli ar platību no 40 līdz 53 m2

3-istabu dzīvokli ar platību no 55 līdz 69 m2

Modernā siltumapgādes sistēma, siltinātas ārsienas un kvalitatīvie PVC logi nodrošina nelielus siltumenerģijas rēķinus par dzīvokli.

Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar jauniem radiatoriem un individuāliem siltumskaitītājiem, kas ļautu jums pašiem regulēt siltumenerģijas patēriņu.

Pateicoties dzīvokļu veiksmīgajam plānojumam un sagatavotajai gala apdarei, iespējams izveidot individuālu interjeru, pielāgojot vēlmēm un vajadzībām.

Lai arī kādas platības dzīvokli jūs izvēlētos, jums piedāvājam iedzert rīta kafiju uz personīgā balkona, vērojot skaistu dabasskatu, vai doties mierpilnā pastaigā pa tuvāko apkārtni.

Pie jaunā projekta atrodas 256 pazemes un 36 virszemes autostāvvietas, kur ērti varēsiet novietot savu auto.

100 metru attālumā no ēkas atrodas sabiedriskā transporta pieturvieta „Baltinavas iela”, no kuras kursē 6., 34., 51. un 52. maršruta autobusi un 214. un N6. maršruta mikroautobusi, kas pa dažādiem ceļiem (pa Brīvības, Krasta vai Valmieras ielu) dodas uz Rīgas centru. Vidējais braukšanas ilgums līdz centram ir tikai 30 min.

Mājokļi „Salnas 21” būs piemēroti cilvēkiem, kas novērtē augstākās klases komfortu par ļoti pieejamu cenu.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

Apkure – „Rīgas siltuma” centralizētā apkures sistēma

Ūdensapgāde un kanalizācija – centralizēta, pievienota pilsētas tīkliem

Sienas starp dzīvokļiem – gāzbetona bloku mūris b =200

Teritorija – labiekārtota, ar bruģētiem celiņiem un apgaismota

Videonovērošana –videonovērošanas kameras uzstādītas pie ieejām, teritorijā un pazemes autostāvvietā

Vājstrāva – izbūvēti vājstrāvu tīkli ar iespēju pieslēgties populārāko pakalpojumu sniedzēju sistēmām.

Pamati – dzelzsbetona pāļu pamati

Nesošās sienas – monolīts betons b=200m

Starpstāvu pārsegumi – monolītais dzelzsbetons

Jumta konstrukcija – savietota, dzelzsbetona, ar iekšējās lietus kanalizācijas sistēmu

Jumta segums – mīkstais bitumena segums

Fasāde – apmesta un krāsota

ekšējās kāpnes – saliekamās betona Logi – PVC

Ēkas izmantošanas mērķi: dzīvokļi

Stāvi: 9

Dzīvokļi: 518

Teritorija: 11 647 m2

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

Pēc Jūsu meklēšanas kritērijiem netika atrasts neviens nekustamais īpašums

Izveidojiet savu pieprasījumu