+371 67114284

Park Residences

Izvēlieties savai gaumei atbilstošus apartamentus vienā no daudzdzīvokļu kompleksa Park Residences četriem stāviem. Variantu daudzveidība piedāvā izvēli no 66 apartamentiem, kuru platība ir no 96,5m² līdz 135,5 m² vienā no trim Park Residences ēkām.

Katram no rezidences iemītniekiem paredzēts balkons vai terase ar skatu uz piekrasti.

Projekta atrašanās vietas plašā infrastruktūra garantē ērtu un vieglu piekļuvi pilsētas kultūras un tirdzniecības vietām. Atrašanās netālu no Latvijas galvaspilsētas un lid…

lasīt vairāk

Izvēlieties savai gaumei atbilstošus apartamentus vienā no daudzdzīvokļu kompleksa Park Residences četriem stāviem. Variantu daudzveidība piedāvā izvēli no 66 apartamentiem, kuru platība ir no 96,5m² līdz 135,5 m² vienā no trim Park Residences ēkām.

Katram no rezidences iemītniekiem paredzēts balkons vai terase ar skatu uz piekrasti.

Projekta atrašanās vietas plašā infrastruktūra garantē ērtu un vieglu piekļuvi pilsētas kultūras un tirdzniecības vietām. Atrašanās netālu no Latvijas galvaspilsētas un lidostas padara dzīvošanu rezidencēs ērtu arī tiem, kuru dzīve ir cieši saistīta ar uzņēmējdarbības vadību.Park Rezidences teritorija tiek apsargāta, tā ir norobežota un pilnīgi droša. Aprīkots bērnu rotaļlaukums nodrošinās kompleksa iedzīvotāju jaunākajai paaudzei jautru brīvā laika pavadīšanu.

Īsts Park Residences dārgums ir lielais parks, kas pleš savas koku lapotnes tieši aiz teritorijas. Nav šaubu, ka parka alejas kļūs par iecienītu vietu gan mierīgas, gan aktīvas atpūtas cienītājiem. Brīvā laika pavadīšanai piemērota būs arī krastmala, kas atrodas mazāk nekā piecu minūšu gājiena attālumā.

Park Residences ir ilgtermiņa investīcija Jūsu personiskajā labklājībā.

Tehniskais apraksts

Park Residences dzīvojamo komplekss atrodas Dzintaru prospektā 28. To veido trīs apartamentu ēkas, ko ieskauj Rīgas jūras līča piekrastes izliektā līnija un plašais dārzu un parku masīvs.

Park Residences apartamenti – tas ir:

- viens no 66 dzīvokļiem ar kopējo platība no 114,7m² līdz 178 m ² (apartamentu dzīvojamā platība ir no 96,5m² līdz 135,5 m²);

- sabalansēta mājas gaisotne: gāzes apkures sistēma un apsildāmās grīdas ziemā neļaus salt, bet gaisa kondicionētāja uzstādīšanai paredzētā vieta jau laikus nodrošinās Jums komfortu vasarā;- durvju sardzes serviss 24 stundas diennaktī, 1. stāva hallē;

- terases un balkoni omulīgai atpūtai brīvos brīžos;

- skaņas izolācija, kas nodrošinās klusumu un mieru, dzīvojot līdzās citiem rezidences iedzīvotājiem;

- pilns inženierietaišu nodrošinājums, kā arī ēkas iekšējās un ārējās drošības sistēmas;

- kluss panorāmas lifts ar kravas celtspēju 900 kg.

Arhitektūra

Mūsdienu Jūrmalas stila attīstīšanas tendenci turpina arhitektu birojs KUBS.

Biroja galveno speciālistus – Daci Putniņu, Zani un Andri Kaļinkus vieno 20 gadu kopīga darba pieredze un bezgalīga virkne veiksmīgi īstenotu projektu, no kuriem katrs kļūst par unikālu savdabīgu arhitektūras vienību, daudzviet Austrumeiropas telpas plašumos.

Kā galvenie ēku ārējās būvniecības elementi izmantoti tumšu un gaišu toņu koks un liels daudzums stikla. Katrs no šiem elementiem būtiski papildina vizuālo kopainu.Siltais koks aizstāj pilsētas iedzīvotājam tik ierasto betonu un rada lielisku mājīguma un dabiskuma sajūtu.

Panorāmas logi ļauj ieplūst maksimālam gaismas daudzumam telpās un paver gleznainu skatu uz apkārtējo ainavu, neviļus izdzēšot robežu starp Park Residences iedzīvotājiem un piekrastes dabu.

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

Pēc Jūsu meklēšanas kritērijiem netika atrasts neviens nekustamais īpašums

Izveidojiet savu pieprasījumu