+371 67114284

Metropolia

Metropolia Anniņmuižas bulvārī, Imantā, ir jauns mājokļu komplekss - piecas 18 stāvu augstas mājas labiekārtotā teritorijā ar attīstītu infrastruktūru, kas saviem iedzīvotājiem nodrošina visu komfortablai dzīvei nepieciešamo.

Sakārtota vide, projekta īstenotāja atbildība par uzceltajām mājām, profesionāls un uzticams apsaimniekotājs, visu dzīvokļu īpašnieku akceptēti iekšējās kārtības noteikumi un kopības sajūta ļauj Metropolia būt par jaunu valsti galvaspilsētā, un mēs patiesi lepojamies, ka esam …

lasīt vairāk

Metropolia Anniņmuižas bulvārī, Imantā, ir jauns mājokļu komplekss - piecas 18 stāvu augstas mājas labiekārtotā teritorijā ar attīstītu infrastruktūru, kas saviem iedzīvotājiem nodrošina visu komfortablai dzīvei nepieciešamo.

Sakārtota vide, projekta īstenotāja atbildība par uzceltajām mājām, profesionāls un uzticams apsaimniekotājs, visu dzīvokļu īpašnieku akceptēti iekšējās kārtības noteikumi un kopības sajūta ļauj Metropolia būt par jaunu valsti galvaspilsētā, un mēs patiesi lepojamies, ka esam to radījuši.

Plānojums

Visi Metropolia dzīvokļi ir ērti un gaiši, jo tajos ir augsti griesti – līdz 2,95 metriem – un izmantots atvērtais plānojums, apvienojot virtuvi ar dzīvojamo istabu, tā radot plašu, gaišu telpu. Guļamistabas ir atdalītas no pārējā dzīvokļa, saglabājot tās kā savrupu telpu mierīgai atpūtai.

Dzīvokļu platība ir 39 – 120 m2 (kopā ar balkonu vai terasi – 47 – 261 m2).

Apdare un interjers

Metropolia dzīvokļu cenā ietilpst pilna iekšējā apdare grīdām, griestiem, sienām un izbūvēti sanitārie mezgli. Tas nozīmē, ka pēc mājas nodošanas ekspluatācijā jums atliek vienīgi iekārtot savu dzīvokli atbilstoši savām vēlmēm un sākt baudīt dzīvi tajā.

Lai katrs Metropolia varētu īstenot savu sapni par dzīvokli, piedāvājam iespaidīgu apdares materiālu izvēli – jebkuru no kvalitatīvās “Becker” sienu krāsas toņiem, augstas klases lamināta vai parketa grīdas segumu, simt veidu flīzes, “Laufen” santehniku un firmas “Reaton” durvis.

Ja neesat droši par to, kā panākt visu iecerēto, vaicājiet padomu mūsu interjera dizaineram. Viņš jums palīdzēs labprāt un bez maksas.

Un, protams, sākot dzīvi jaunā dzīvoklī, jums būs nepieciešamas jaunas mēbeles. Daudzveidīgu un stilīgu piedāvājumu ar izdevīgiem nosacījumiem Metropolia klientiem garantē saloni “ab virtuves”, “Kates mēbeles”, “Kare Design” un “Scavolini”.

Logi un balkoni

Dzīvokļos ieplūst maksimāli daudz dienasgaismas, jo mājām ir plaši logi – dzīvojamajās istabās tie stiepjas no grīdas līdz pat griestiem visas sienas platumā. Vienlaikus logi pasargā telpu no siltuma zuduma un ir absolūti droši – stiklojumam izmantots 8 mm biezs rūdītais stikls alumīnija rāmjos.

Lai sniegtu vēl vairāk plašuma, gaismas un gaisa, katram Metropolia dzīvoklim ir atvērta tipa vai stiklots balkons. Pirmā stāva un augšstāvu dzīvokļiem ir plašas terases, kur var gan atpūsties, gan rīkot mājas viesības.

Pagalms ar spēļu laukumiem

Apzaļumotā Metropolia teritorija ir piemērota gan atpūtai, gan aktīvam dzīvesveidam – tajā ir bruģēti celiņi, atpūtas soliņi un spēļu laukumi.

Metropolia bērni divos rotaļlaukumos atbilstoši savam vecumam un mainīgajām vēlmēm var kāpelēt un skraidelēt, kustībās izzināt pasauli un iepazīt cits citu. Viens laukums paredzēts mazuļiem līdz 7 gadiem, otrs – bērniem 7–12 gadu vecumā.

Pagalmā ir ierīkots arī basketbola laukums. Lai uzspēlētu basketbolu, ir vajadzīga tikai bumba un laba kompānija.

Celtniecības noslēgumā Metropolia plānots izbūvēt īpašu gaismas dārzu ar lapenēm un gaismekļiem.

Autostāvvietas

Visu Metropolia iedzīvotāju automašīnām paredzētas vietas labiekārtotās autostāvvietās, kas aprīkotas ar videonovērošanas kamerām un tiek uzraudzītas visu diennakti. Stāvvietas norobežo aizsargbarjeras, kas atveramas ar elektronisko karti, ko saņem katrs stāvvietas īpašnieks. Lai Metropolia teritorija būtu pēc iespējas zaļāka, daļa autostāvvietu izbūvētas pazemē zem katras mājas. Ērti lifti iedzīvotājus no autostāvvietas ātri nogādā jebkurā mājas stāvā.

Imanta

Imanta ir viens no perspektīvākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem ar labi attīstītu infrastruktūru. Piecu līdz desmit minūšu gājiena attālumā no Metropolia ir sasniedzami vairāki bērnudārzi, latviešu un krievu plūsmas skolas, kultūras centri, medicīniskās aprūpes iestādes, divi lielveikali un tirgus. Iepretim

projektam ir sporta klubs un tenisa korti.

Netālu no Metropolia atrodas Anniņmuižas parks un Šampētera mežs. Pilsētas attīstības plānā Rīgas Dome tos iecerējusi atzīt par piknika un sauļošanās parkiem, ar laiku ierīkojot tur arī slēpošanas, riteņbraukšanas un skrituļošanas trasi.

Transports

No Metropolia līdz pilsētas centram ar auto iespējams nokļūt 15 minūšu laikā un tikpat ilgs laiks nepieciešams, lai nonāktu Jūrmalā. Metropolia iedzīvotājiem ir pieejams arī ērts sabiedriskais transports – pa Anniņmuižas bulvāri regulāri kursē tramvaji, ar kuriem uz centru var aizbraukt 20 minūtēs, un ir attīstīta mikroautobusu un maršruta autobusu satiksme. Desmit minūšu gājiena attālumā no projekta atrodas Imantas dzelzceļa stacija. Savukārt metropolieši, kas iecienījuši braukšanu ar velosipēdu, pa veloceliņiem var droši doties gan uz vecpilsētu, gan Jūrmalu.

Apsaimniekošana

Dzīvot Metropolia nozīmē atļauties pilnībā dzīvot sev un ģimenei. Par to ik dienas rūpējas namu apsaimniekošanas uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darba pieredzi – SIA “NIRA fonds” –, kas pārrauga un uztur kārtībā ēkas un to teritoriju. Metropolia iedzīvotāju ērtībām uzņēmums nodrošina plašu pakalpojumu klāstu – ja nepieciešams, tas var palīdzēt iekārtoties dzīvoklī vai piedāvāt regulāru dzīvokļa uzkopšanu.

Tehnoloģijas

Metropolia dzīvo progresā, ko balsta visaugstākās tehnoloģijas. Tādēļ dzīvokļos ir izbūvētas visu nepieciešamo telekomunikāciju pieslēgum vietas. Metropolia iedzīvotājiem ir pieejami pieredzējuša pakalpojumu piegādātāja SIA “IZZI” telekomunikāciju un interneta pakalpojumi, kabeļtelevīzija un digitālā televīzija.

Drošība

Gādājot par Metropolia iedzīvotāju sirdsmieru, visiem namiem ir slēdzamas ārdurvis un pirmā stāva vestibilā 24 stundas diennaktī dežurē ēkas uzraugs. Ēkās ir ierīkotas ugunsdzēsības signalizācijas iekārtas. Pazemes autostāvvietas, vestibils, lifts un citas koplietošanas telpas, kā arī projekta teritorija, ko ieskaus dzīvžogs, ir aprīkota ar videonovērošanas kamerām un diennakts tumšajā laikā namu teritorija tiek izgaismota.

Metropolia raksturo vairākas nozīmīgas vērtības, kas to atšķir no daudziem citiem mājokļu projektiem. Pārliecinieties paši, kādēļ jūs varat mums uzticēties.

1. Pasaules būvniecības standarti

Metropolia ir uzticams mājokļu projekts, jo tas celtniecības gaitā bijis pakļauts stingrai kvalitātes kontrolei.

Projekta pārraudzību atbilstoši labākajai pasaules būvniecības praksei veic pieredzējis starptautisks uzņēmums “Savant International”. Rezultātā jūs varat būt droši, ka jūsu māju ir cēluši profesionāļi, izmantojot kvalitatīvus celtniecības materiālus un drošas tehnoloģijas.

2. Pērkot dzīvokli, jūs par to zināt visu

Mēs saprotam, ka mājokļa iegāde ir būtiska investīcija, kas prasa nopietnu situācijas izvērtējumu, pirms pieņemt lēmumu, un pārliecību par izvēles pareizību. Tādēļ, lai jums būtu pilnīga skaidrība par savu nākotnes ieguldījumu, pirkuma līgumā ir ietverts vispusīgs mājas un dzīvokļa apdares materiālu apraksts. Slēdzot līgumu, mēs tajā parakstāmies par kvalitatīvu rezultātu un garantējam savu atbildību. Gadījumā, ja mājas vai dzīvokļa ekspluatācijas gaitā tiek atklāts kāds trūkums, mēs to novēršam iespējami īsākā laikā. Līdz jūsu dzīvoklis ir tieši tāds, kādu esam solījuši.

3. Personiska attieksme un patiesa ieinteresētība

Esam izstrādājuši īpašu klientu individuālās apkalpošanas sistēmu. Tā paredz, ka brīdī, kad jūs sākat domāt par dzīvokļa iegādi Metropolia, jūsu rīcībā ir pieredzējis klientu konsultants, kas pārzina projektu visos tā izstrādes posmos un uzņemas pilnu atbildību no pirmās sarunas līdz dzīvei jaunajās mājās.

4. Kaimiņu netraucēta atpūta

Dzīve Metropolia rit daudzbalsīgā, racionālā harmonijā. Līdzīgi kā valstī pastāv konstitūcija, valsts pamatlikums, Metropolia ir savi Ēkas iekšējās kārtības noteikumi. Tie nosaka katra iedzīvotāja līdzatbildību patīkamu dzīves apstākļu veidošanā. Kārtības rulli paraksta visi dzīvokļa īpašnieki, tā vienojoties par savstarpēju sapratni un mierīgu līdzāspastāvēšanu.

5. Mājas, ko veido iedzīvotāji

Metropolia pastāvēšanas forma ir aktīva demokrātija. Tās iedzīvotāji ir izveidojuši savu biedrību, kas iesaistījusies mājas pārvaldē, lai saziņā ar attīstītāju “BS Management” un mājas apsaimniekotāju “Nira fonds” rūpētos par Metropolia dzīves kvalitāti un attīstību. Tā Metropolia ir mājokļu komplekss, kuras iedzīvotājiem ir tādas mājas, kādas viņi vēlas un kādas tās izveido.

6. Neapstrīdamas ērtības

Mūsu mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem ērtu dzīvi bez raizēm par sīkumiem. Tādēļ Metropolia dzīvokļi ir plaši un gaiši un visiem dzīvokļiem ir balkons, tādēļ pirmajā stāvā ir trenažieru zāle, bet mājas pagalmā – labierīkota atpūtas zona ar gaismas dārzu, bērnu rotaļlaukumiem un basketbola laukumu. Tādēļ mājās ir plašs vestibils, kur sagaidīt viesus, sēžot ērtā dīvānā, un vieta, kur novietot velosipēdus, bērnu ratiņus vai nesezonas mantas. Vai jums vēl kas ir vajadzīgs?

Projekta īstenotājs



Šobrīd “AFI Europe Latvia” ir sācis īstenot Latvijā līdz šim vērienīguma ziņā nebijušu projektu – jaunu dzīvojamo rajonu “Soleville”.

Arhitekti

Mājokļu kompleksu Metropolia projektējis arhitektu birojs SIA “Kubs” galvenās arhitektes Zanes Kalinkas vadībā. SIA “Kubs” ir viens no pieredzes bagātākajiem arhitektu birojiem Latvijā, tas darbojas jau kopš 1991. gada un ir savas nozares līderis tieši pilsētu apbūves projektos.

Finansētājs

A/s “Swedbank” ir lielākā Latvijas komercbanka ar strauji augošiem biznesa rādītājiem. Piedāvājot īpaši izdevīgus hipotekāro kredītu nosacījumus jauno namu projektiem, a/s “Swedbank” ir hipotekārās kreditēšanas jomas līderis Latvijas banku sektorā.

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

Pēc Jūsu meklēšanas kritērijiem netika atrasts neviens nekustamais īpašums

Izveidojiet savu pieprasījumu