+371 67114284

Kalpaka Park Residence

KALPAKA PARK RESIDENCE

VĒSTURE

Ēka Kalpaka bulvārī 7 ir vidējā no trīs ēku grupas, ko projektējis pirmais latviešu profesionālais arhitekts J.F.Baumanis. Vienotās kompozīcijas ritmikas dēļ klasiskā Kalpaka bulv.7 ēka nevainojami sadzīvo ar stilistiski atšķirīgo neogotisko ēku Kalpaka bulv.5 un neorenesanses garā veidoto ēku Kalpaka bulv.9. Ēka Kalpaka bulvārī celta 1874-1879. gadā, un atrodas t.s. Rīgas bulvāru lokā, kam raksturīga jūgendstila arhitektūra. Ēka ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis u…

lasīt vairāk

KALPAKA PARK RESIDENCE

VĒSTURE

Ēka Kalpaka bulvārī 7 ir vidējā no trīs ēku grupas, ko projektējis pirmais latviešu profesionālais arhitekts J.F.Baumanis. Vienotās kompozīcijas ritmikas dēļ klasiskā Kalpaka bulv.7 ēka nevainojami sadzīvo ar stilistiski atšķirīgo neogotisko ēku Kalpaka bulv.5 un neorenesanses garā veidoto ēku Kalpaka bulv.9. Ēka Kalpaka bulvārī celta 1874-1879. gadā, un atrodas t.s. Rīgas bulvāru lokā, kam raksturīga jūgendstila arhitektūra. Ēka ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis un kā Rīgas centra sastāvdaļa ir UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sastāvdaļa.

APKĀRTNE

Ēka atrodas uz ziemeļaustrumiem no Vecrīgas, izdevīgā vietā ar labi attīstītu infrastruktūru, prestižiem biroju un biznesa centriem, veikaliem, kafejnīcām, restorāniem, vēstniecībām (kopskaitā aptuveni 20 - Ukrainas, Somijas, Krievijas, Čehijas Republikas, Apvienotās Karalistes un Zviedrijas u.c.) utml. Ēkas fasāde vērsta pret Kronvalda parku, un zaļā zona apslāpē transporta radīto troksni.

PROJEKTS

Kalpaka Park Residence Kalpaka bulvārī 7 ir viens no Pārstāvniecības visjaunākajiem projektiem, kas saistīts ar ēkas rekonstrukciju Kalpaka bulvārī 7 un jaunas dzīvojamās ēkas celtniecību Rēriha ielas pusē. Projekta rezultātā tika izveidots 3,050.20 m² liels daudzdzīvokļu ēku komplekss; rekonstrukcijas un celtniecības darbi tika pabeigti 2004.gada septembrī, un šobrīd Kalpaka Park Residence ir īres nams ar 34 ekskluzīviem dzīvokļiem.

Dzīvokļu tipi: Ēkā ir četri dzīvokļu tipi: dārza dzīvokļi (ar izeju uz terasi un iekšējo pagalmu), klasiskie dzīvokļi (ar restaurētajiem interjeriem), modernie dzīvokļi (celtniecībā un apdarē izmantoti mūsdienīgi materiāli) un penthouse tipa dzīvokļi.

Platība: Kalpaka Park Residence ir gan studijas tipa dzīvokļi (50-60 m2), gan dzīvokļi ar vienu guļamistabu, kas atbilst vienas personas vai pāra vajadzībām (60-70 m2), gan dzīvokļi ar 2 guļamistabām (105-135 m2). Dzīvokļu platībā iekļauta proporcionāla daļa no koplietošanas telpu platības.

Kalpaka bulvāra 7 ēkas rekonstrukcijas gaitā tika saglabātas un restaurētas ēkas oriģinālās būvdetaļas un mākslinieciski augstvērtīgā apdare (kamīni, krāsnis, griestu dekori, interjeri u.c.). Katrā dzīvoklī ir pilnībā aprīkota virtuve ar iebūvētu virtuves tehniku un mēbelēm, vannas istaba ar apsildāmo grīdu, iebūvēti drēbju skapji, signalizācijas sistēma dārza, 1.stāva un penthouse dzīvokļiem. Katram dzīvoklim ir vismaz viens balkons, franču balkons vai izeja uz terasi. Ēkas cokolstāvā atrodas pilnībā aprīkota trenažieru zāle. Automašīnu novietošana paredzēta Kronvalda parka pazemes autostāvvietā.

Kalpaka Parka Rezidences ēka ir celta 1874.-1879.gadā, tā atrodas Rīgas t.s. bulvāru lokā un ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Ēkā saglabājusies mākslinieciski augstvērtīga apdare un daudzskaitlīgas oriģinālas būvdetaļas.

Ērtības:

2 ieejas ēkā (no Kalpaka bulvāra un N.Rēriha ielas puses);

durvju sargs (concierge);

24 stundu apsardze;

ielaušanās signalizācija cokolstāvā, 1.stāvā un mansardā;

lifts;

iebūvēta virtuves tehnika (plīts, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, veļas mazgājamā mašīna) un mēbeles;

pilnībā aprīkotas vannas istabas un tualetes;

iebūvēti drēbju skapji;

ievilkts telefons, satelīttelevīzija, Internet;

parketa grīdas;

apsildāmās grīdas vannas istabās;

koka logi;

apzaļumots iekšējais pagalms;

svaigi ziedi vestibilā.

Piedāvātie pakalpojumi:

dzīvokļu uzkopšana;

apģērbu savākšana / piegāde no ķīmiskās tīrītavas;

concierge pakalpojumi:

rīta laikrakstu piegāde;

iepirkumu veikšana pēc īrnieka pasūtījuma;

atkritumu savākšana;

teritorijas uzkopšana;

apsargājama autostāvvieta tieši blakus.

Trenažieru zāle:

Kalpaka Parka rezidences cokolstāvā atrodas profesionāli iekārtota trenažieru zāle, kurā var nodarboties mājas iedzīvotāji un viņu viesi. Nepieciešamības gadījumā piedāvājam trenera pakalpojumi. Zāles sānu sienas ir ar spoguļiem, uz grīdas –speciāls grīdas segums no bieza linoleja. Trenažieru zāles aprīkojumā ietilpst:

Steperis ar maināmām grūtības pakāpēm un elektronisku tablo;

Trenažieris – velosipēds ar maināmām pretestības pakāpēm un elektronisku tablo;

Skriešanas celiņš ar maināmu leņķi un ātrumu;

Kettler spēka trenažieri (piemēram, Kettler Delta 300, Kettler Basic, Kettler Prisma);

Kettler vēdera preses trenažieri;

Stieņi un svaru ripas, hanteles ar maināmu svaru;

Gumijas paklāji u.c.

Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Kalpaka bulvāris 7
Platība no 47 m2 līdz 122 m2
Stāvu skaits 5
Istabas no 1 līdz 3
Īres cena no 650 EUR / mēn.

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

lapa
no 2
 
ID cenas platības
ID: 427085

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Kalpaka bulvāris, 1. stāvs, 1 istabas, 64.00m2

689.00 EUR 10.77 EUR / m2

Apskatīt

ID: 428942

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Kalpaka bulvāris, 2. stāvs, 3 istabas, 115.00m2

1350.00 EUR 11.74 EUR / m2

Apskatīt

ID: 430614

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Kalpaka bulvāris, 1. stāvs, 3 istabas, 122.00m2

1863.00 EUR 15.27 EUR / m2

Apskatīt

ID: 439426

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Kalpaka bulvāris, 1. stāvs, 1 istabas, 47.00m2

717.00 EUR 15.26 EUR / m2

Apskatīt

ID: 427198

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Kalpaka bulvāris, 1. stāvs, 2 istabas, 48.00m2

650.00 EUR 13.54 EUR / m2

Apskatīt


lapa
no 2
 
ID cenas platības