+371 67114284

Futuris

Atrašanās vieta ir viens no svarīgākajiem jebkura nama raksturojumiem. Futuris atrodas tā dēvētajā „klusajā centrā”, ko mēdz saukt arī par „vēstniecību rajonu”. Namam apkārt ir unikāli jūgendstila arhitektūras pieminekļi, kas ir Eiropas kultūras pērles.

Jumts:

Ēkai ir tradicionāls cinkots divslīpju jumts ar īpaši izturīgu jumta segumu un slīpuma leņķiem 12 un 25 grādi. Antonijas ielas pusē jumtam ir 25 cm biezs siltinājums ar 20 mm vēja izolāciju, kas ļauj izveidot mājīgus un siltus divlīmeņu …

lasīt vairāk

Atrašanās vieta ir viens no svarīgākajiem jebkura nama raksturojumiem. Futuris atrodas tā dēvētajā „klusajā centrā”, ko mēdz saukt arī par „vēstniecību rajonu”. Namam apkārt ir unikāli jūgendstila arhitektūras pieminekļi, kas ir Eiropas kultūras pērles.

Jumts:

Ēkai ir tradicionāls cinkots divslīpju jumts ar īpaši izturīgu jumta segumu un slīpuma leņķiem 12 un 25 grādi. Antonijas ielas pusē jumtam ir 25 cm biezs siltinājums ar 20 mm vēja izolāciju, kas ļauj izveidot mājīgus un siltus divlīmeņu dzīvokļus. Visas jumta ūdens notekas ziemā tiek apsildītas, lai neveidotos ledus „korķi”. Šīs notekas ir savienotas ar balkonu un terašu ūdens notekām. Visa jumta izbūve ir papildus aizsargāta no ūdens iekļūšanas ar speciālām celtniecības plēvēm DELTA® un JUTA®. Jumta „pīrāga” iekšējā daļa ir aizsargāta ar tvaika izolācijas plēvi. Rezultātā mitruma iekļūšana telpās un jumta konstrukcijās ir neiespējama.

Fasāde:

Ēkas fasāde ir veidota, izmantojot Ceresit ® tehnoloģiju. Ēkas sienas ir daļēji būvētas no 30 cm bieziem keramzītbetona blokiem un siltinātas ar augstas kvalitātes somu ražojuma akmens vati PAROC® 15 cm biezumā. Pārējā sienu daļa ir būvēta no 20 cm bieza dzelzsbetona, kas siltināts ar 20 cm biezu šī paša ražotāja akmens vati. Vates stiprināšanai izmantoti speciāli energoefektīvi dībeļi EJOTherm®, kas stiprinājuma vietās neveido „aukstuma tiltu”. Abu veidu nedegošā, elpojošā sienu „pīrāga” siltumvadītspējas koeficients ir U ~ 0,17 W/m2K, kas ievērojami pārspēj Latvijas Republikas būvnormatīvos noteiktās prasības – U ~ 0,30 W/m2K.

Terases:

Dēļu klājums Futuris terasēs ir veidots no Sibīrijas lapegles. Lapegle ir ilgmūžīgs materiāls, kurš neprasa papildu apstrādi, neplaisā un nebojājas, un ar laiku saules UV starojuma ietekmē kļūst pelēcīgs. Terašu margas ir karsti cinkotas un krāsotas ar īpaši izturīgu pulverkrāsu, kas pasargās no korozijas metāla elementus.

Sienas:

Sienas starp dzīvokļiem ir izbūvētas no 20 cm bieziem keramzīta blokiem ar ģipša apmetumu, Knauf Diamant® riģipša papildus kārtu un ekoloģiski tīru minerālvati Knauf ECOSE® Technology 50 mm biezumā papildus skaņas izolācijai. Dzīvokļu starpsienās ir izmantota tā pati skaņu izolējošā minerālvate Knauf ECOSE® Technology – ekoloģisks materiāls, kas veido optimālu mikroklimatu telpās. Skaņas izolācijas līmenis starp dzīvokļiem atbilst Zviedrijas standartiem, kuri ir stingrāki par šiem pašiem standartiem Latvijā.

Logi:

Logi ir ēkas vizītkarte, tāpēc arī Futuris logu izbūvei tika pievērsta īpaša uzmanība! Mēs veidojām logus maksimāli lielus, taču nezaudējot skaņas izolācijas un energoefektivitātes īpašības. Akustiskie aprēķini pirms logu uzstādīšanas ļāva ievērojami samazināt trokšņu līmeni, tāpat arī koka logi ar trīskāršu stiklojumu saglabā siltumu, tajā skaitā , pateicoties pārdomātam logu izvietojumam attiecībā pret debespusēm, nodrošinot maksimālu insolāciju. Vācu sistēmas ProClima® ievērošana logu uzstādīšanas procesā garantē nepieciešamo tvaika, vēja- un hidroizolāciju, kā arī pilnībā novērš kondensāta veidošanos uz stilkiem. Savukārt logu rāmju režģotie ventilācijas vārsti Spilka® (Norvēģija) nodrošina svaiga gaisa pieplūdumu visu diennakti, nepasliktinot siltuma un skaņas izolāciju un bez papildu tēriņiem elektrībai. Dienvidu puses logi ir viegli ietonēti. Dienvidu logu Gvalue ir 50%, kas ir optimāls variants dienvidu pusei izpildot arī Latvijas būvnormatīvā LBN 211-08 „Daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamie nami” noteiktās prasības.

Stāvvadi:

Ēkā ir uzstādītas padodamā ūdens filtrēšanas un attīrīšanas ierīces. Ūdens skaitītāji ir uzstādīti katrā dzīvoklī, taču to rādījumu nolasīšana ir iespējama arī kāpņu telpās, lai netraucētu iedzīvotājus. Visas caurules ir siltinātas, kā arī cauruļu šahtām ir skaņas izolācija, lai izvairītos no nevajadzīga trokšņa un siltuma zudumiem. Ūdensapgādes maģistrāles caurules ir no nerūsējoša tērauda ar Uponor® PE-X pārejām. Šādas caurules nekorodē, tātad ūdens kvalitāte tajās ir augstāka. Kanalizācijai izmantotas ilgmūžīgas čuguna caurules.

Pārsegumi:

Ēkas starpstāvu pārsegumi ir monolīta dzelzsbetona konstrukcijas, nevis tradicionālie dobtie paneļi, kas ir lētāki un guvuši plašu izplatību Rīgā. Pārsegumu izbūvei tika izmantota speciāla trošu pēcspriegojuma sistēma, kas ļāva ievērojami palielināt attālumus starp nesošajām kolonnām. Divi skaņas izolācijas slāņi noslāpē troksni un vibrācijas, kas varētu nākt no kaimiņu dzīvokļiem.

Pamati:

Ēkas pamati – dzelzsbetona pāļi - kolonnas – balstās uz dolomīta slāņa aptuveni 30 m dziļumā. Tas praktiski izslēdz ēkas sienu nosēšanos un plaisāšanās iespēju. Šie pāļi veido arī pazemes autostāvvietas nesošās konstrukcijas. Ēkas karkass tika izturēts gandrīz divus gadus, lai izslēgtu deformācijas iespējas nākotnē.

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

Pēc Jūsu meklēšanas kritērijiem netika atrasts neviens nekustamais īpašums

Izveidojiet savu pieprasījumu