+371 67114284

Sotheby`s atver filiāli Rīgā

www.db.lv
Sotheby`s atver filiāli Rīgā
Valdis Vikmanis
31.03.2010


«Baltijas filiāles atvēršana papildus pastiprina mūsu kompānijas dalību galvenajos tirgos Eiropā. Mēs ceram, ka komanda, kas strādās Baltijas filiālē būs pietiekami profesionāli, lai varētu cerēt uz izaugsmi Baltijas valstu reģionā,» sacīja Sotheby`s International Realty Affiliates izpilddirektors Maikls Guds (Michael Good).

Baltic Sotheby`s International Realty pieder Vestardam Rozenbergam, Leonīdam Kiļam un Ilzei Mazurenko.
V. Rozenbergs norāda, ka Baltijas valstu dārgā gala dzīvokļu tirgus joprojām ir stabils un pieprasījums pēc šādiem dzīvokļiem ir pietiekami augsts.

Vestarda Rozenberga un Ilzes Mazurenko vārdi iepriekš saistīti ar nekustamo īpašumu projektu vadības un attīstības uzņēmumu Immostate, savukārt Leonīds Kiļs jau gadiem strādā ieguldījumu pārvaldīšanas jomā un šobrīd ir Aizkraukles bankas meitas uzņēmumu AB.LV Asset Management un AB.LV Capital Markets valdes priekšsēdētājs

Sotheby's International Realty tīklam ir vairāk nekā 10 600 partneri, kā arī apmēram 500 ofisi 38 valstīs visā pasaulē. Baltic Sotheby`s International Realty piedāvājumi tiks iekļauti arī galvenajā sothebysrealty.com mājas lapā.

Sotheby's International Realty Affiliates tika nodibināts 1976. gadā.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/329-buve-ipasums/341-nekustamais-ipasums/220445-sotheby-s-atver-filiali-riga
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 2. stāvs, 3 istabas, 95.00m2
1600.00 EUR 16.84 EUR / m2

Izīrē māju Rīgas rajonā, Ķekavas pagastā

Izīrē māju Rīgas rajonā, Ķekavas pagastā
Līduma iela, 1 stāvi, 5 istabas, 240.00m2
2200.00 EUR 9.17 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 2 istabas, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu