+371 67114284

Šodienas laikā no gruvešiem nav iznests neviens dzīvs cilvēks

Šodienas laikā no gruvešiem nav iznests neviens dzīvs cilvēks

Db.lv, 2013. gada 22. novembris
Šodienas laikā no gruvešiem nav iznests neviens dzīvs cilvēks, Db.lv stāstīja VUGD pārstāve Inga Vetere.
Kopumā bojā gājušo skaits ir sasniedzis 45, Db.lv stāstīja I. Vetere. Viņa pieļāva, ka upuru skaits varētu augt, tomēr to ir grūti paredzēt.

Precīzs cilvēku skaits, kas varētu būt zem gruvešiem, nav zināms, jo zem būvgružu kaudzes to nevar saskatīt. Tikmēr Rīgas mērs Nils Ušakovs sociālajā tīklā Facebook pauda, ka zem gruvešiem varētu būt vēl 25 cilvēki.
Patlaban notikuma vietā ieradusies NBS virtuve, kas nodrošina glābējiem siltas vakariņas.
Notikuma vietā vēl aizvien pulcējas cilvēki, tomēr pašreiz ir grūti noteikt, kuri no tiem ir radinieki, bet kuri - ziņkārīgie vai atbalstītāji, I. Vetere stāstīja Db.lv.
Kā informē Valsts policijas pārstāvji, patlaban pēc kameru ierakstiem policija izveidojusi cietušo iespējamo atrašanās vietu karti, lai palīdzētu glābējiem, efektīvāk atrast cietušos.
Izmantojot veikala videonovērošanas kameru ierakstus, Kriminālistikas pārvaldes darbinieki ir izveidojuši karti, pēc kuras noteikuši aptuvenās vietas tirdzniecības centrā, kur īsi pirms nogruvuma bija atradušies apmeklētāji. Karti šobrīd izmanto glābēji.

Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/citas-zinas/vugd-sodienas-laika-no-gruvesiem-nav-iznests-neviens-dzivs-cilveks-405527
Meklēšana