+371 67114284

Rīgas Stacijas laukumā izveido saules pulksteni

Rīgas Stacijas laukumā izveido saules pulksteni

Šodien Rīgas Centrālās stacijas laukumā pie tirdzniecības centra Origo tika atklāts deviņu metru plats interaktīvs un izglītojošs dizaina objekts Saules pulkstenis - Origo Universi, kas turpmāk Rīgas iedzīvotājus un viesus rosinās iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās.

Dizaina objekts ir Linstow Center Management dāvana pilsētai un tās iedzīvotājiem, Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014 sagaidot.
Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks: "Rīgas lielie pulksteņi ne tikai skaita laiku, bet tie jau gadu desmitiem ir arī tradicionāla un cilvēku iemīļota tikšanas un randiņu vieta. Nu Rīgā ir arī savs Saules pulkstenis. Vēl viens iemesls satikties! Gribu novēlēt, lai mums vienmēr būtu vēlēšanās, laiks un draugi, ar kuriem norunāt tikšanos un allaž gaiši un labi kopā būt! Paldies projekta autoriem un kompānijai Linstow Center Management par ideju un ieguldīto darbu tās realizēšanā!"
SIA Linstow Center Management valdes priekšsēdētājs Frode Grønvold atklāj: "2014. gadā Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, kas ir viens no nozīmīgākajiem un prestižākajiem Eiropas kultūras projektiem. To veidos virkne pasākumu un festivālu visu cauru gadu. Linstow Center Management vēlas dot savu ieguldījumu pirms šī nozīmīgā projekta realizācijas un tradicionālā gaismas festivāla Staro Rīga laikā pasniegt pilsētai, tās iedzīvotājiem dāvanu Saules pulksteni - Origo Universi."
Dizaina objekta atrašanās vieta lieliski sasaucas ar tā būtību - visu koordināšu sākumpunkta kopumu, jo, Centrālās stacijas laukums vēsturiski ir bijis atskaites punkts mērījumiem no galvaspilsētas uz citām Latvijas pilsētām. Saules pulkstenis turpmāk priecēs ne tikai Rīgas iedzīvotājus, bet arī pilsētas viesus, radot nozīmīgu Rīgas pilsētas tūrisma apskates objektu.

Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://nra.lv/latvija/riga/83510-rigas-stacijas-laukuma-izveido-saules-pulksteni.htm
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2
1750.00 EUR 16.76 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 4. stāvs, 3 istabas, 96.10m2
1600.00 EUR 16.65 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 1. stāvs, 2 istabas, 58.00m2
226000.00 EUR 3896.55 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu